| Bianca2610 a întrebat:

Tocmai ce mi-am facut un test de sarcina si a iesit POZITIV.Sunt foarte incantata, am 24 de ani si chiar imi doresc copilasul mult de tot.Doar ca singura problema, logodnicul meu ( cu care urmeaza sa fac nunta in septembrie) inca nu-si doreste, este cam indecis iar vestea mea nu vreau sa-l schimbe cu nimic.Cum sa procedez TPU? Vestea as vrea sa i-o dau cat mai curand, sa-i fac o surpriza dar sa nu faca vreun infarct laughing! Multumesc TPU.

Răspuns Câştigător
| Graphee a răspuns:

- Întâi sincere felicitări, şi pentru sarcină, şi pentru viitoare nuntă. big grin laughing. Ei bine, lasă că îi trece, cu siguranţă *să sperăm*. Iar după ceva timp, va fi fericit că va avea un copil.

Îţi urez numai bine laughing.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce să facă infarct?
Nu știe ce a făcut cu tine în pat?
Nu trebuie decât să-l maturizeze și să aibă simțul răspunderii că va fi tată pentru tot restul vieții, asta este și misiunea omului pe pământ.
Casă de piatră și să fiți sănătoși cu toții.
Pa, pa.

| Anca a răspuns:

Daca nu l-a speriat casatoria din septembrie, un copil nu o sa-l sperie exagerat. laughing

| fabiola a răspuns:

Daca tu iti doresti foarte mult, iar el te iubeste, nu vad de ce nu ar fi fericit! Bafta!

| lo a răspuns:

Felicitari.
Nu te speria, asta este prima reactie a unui barbat(preinfarctul big grin)apoi se obisnuiesc cu ideea si vor fi ff fericiti. Spune-i fara nicio problema.

| zapacita05 a răspuns:

Felicitari :* cu sigurata nu o sa il sperie laughing

| FumezClipe a răspuns:

Ehh,o să îşi dea el seama singur. laughing