| maus12 a întrebat:

Salut.Eu si prietena mea am facut-o de mai multe ori neprotejat de fiecare imi spune ca o doare de o vreme o facem protejat. As vrea sa stiu daca ar putea sa fie insarcinata tin sa mentionez ca inainte sa ejacule ma feream cu 15 -20 de minute mai repede

Răspuns Câştigător
| GLu a răspuns:

Daca i-a venit menstruatia dupa ce a-ti facut sex neprotejat ii bine, dar pentru a fi sigur si a scapa de stres roag-o sa-si faca un test de sarcina. Bafta!

1 răspuns:
| maus12 explică:

I-a venit menstruatia