| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU sad!

Trec print-o despartire ma simt groaznic tremur nu stiu ce sa fac ma doare tare crying ajutati-ma crying((! Numai stiu ce sa fac crying"!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

Of doamne sad
stiu cum e! stiu cat doare!
stiu ca nimic din ceea ce o sa iti spunem noi,toti, nu o sa iti aduca alinarea!
plangi pana te descarci si gandeste-te ca nu merita, gandeste-te ca undeva in lumea asta e ceva mai bun pentru tine!

din pacate nu mi-ai dat mai multe detalii dar...vei vedea ca o sa fie bine! gandeste-te doar ca nu merita!

lasa-mi mesaj privat daca mai ai probleme!
ai grija de tine, bine? >big grin

| Maya_8602 a răspuns:

Buna,recent am trecut si eu prin asta.si stiu ca doare foarte mult, ai impresia ca s-a terminat totul dar mai tarziu vei realiza ca nu este asa.Eu te sfatuiesc sa plangi pana te descarci, sa stergi tot ce este legat de el.Suna-ti prietenele,descarca-te la ele,asculta muzica, iesi pe afara, uita-te la un film. daca il intalnesti.ignora-l.nu te uita la el. uite ce e. daca vrei sa mai vorbesti despre asta lasa-mi id-ul tau in privat.si poti sa imi povestesti totul.
Bye.bye :*

| Budincăă a răspuns:

Hai uita de asta.oh go on Distreaza'te. Uita de el.smug.te poti duce la o petrecere, poti organiza chiar TU o petrecere.sau poti iesi afara cu o persoana ce stii ca te face sa te simti bine, fa ceva ce te inveseleste.Dar tu ai nevoie de cineva cu care sa vorbesti, caruia sa ii impartasesti durerea ta.Bafta.:*

| iKatherin a răspuns:

Nu pune la suflet! Dacă el vede că suferi pentru el o să se creadă special! Nu fă asta. Încearcă să uiţi: şterge TOATE pozele cu el, nr lui, id-ul lui. Cunoaşte alt băiatbatting eyelashes!
Fundiţă?batting eyelashes