| playerno a întrebat:

Ultima data cand am facut dragoste cu prietenul meu, pe prezervativ era o secretie alba foarte lichida, el mi a spus ca aveam si intre picioare. La inceput m am speriat crezand ca s-a rupt prezervativul, dar apoi m am gandit ca este doar pentuca eram foarte excitata. Am dreptate sau chiar trebuie sa imi fac griji? Mentionez ca am verificat prezervativul si nu era spart, dar poate a curs pe langa el... Multumesc anticipat!

8 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

E de bine

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum? chiar nu inteleg cum poti face sex cand esti atat de dezinformata. Atat de dezinformata incat nu stii ca vaginul se lubrefiaza pentru a facilita penetrarea, ca prezervativul in sine este lubrefiat pentru a facilita penetrarea

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lichidul acela este din vaginul tau cu rol de lubrifiere, nu-ti face griji.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceilalti care au raspuns deja au dreptate. Stai si mai linistita happy

| Lavii007 a răspuns:

E secretia pe care o elimini cand esti excitata, stai linistita.

| precious30 a răspuns:

E ceva normal...este secretia ta big grin

| Bbybianca26 a răspuns:

In timpul actului sexual elimini o solutie care este menita sa lubrifieze vaginul. Daca ai verificat prezervativul si nu era spart nu ai de ce sa iti faci griji!