| TudorGamer a întrebat:

INTREBARE PENTRU FETE : Cand discutati cu un baiat ce va place sa auziti? adica ce complimente sa va faca? sau ce discutie ati vrea sa auziti? sau ce ati vrea sa auziti? ca voua sa va placa de acel baiat? FUNDA! CAT MAI RAPID VA ROOG! :*

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Povesti conteaza fizicul daca arata frumos, daca are masina, haine scumpe si iphone 5s, daca are personalitate a trecut timpul cu complimente totul se rezuma la ce capital ai, toata viata se invarte in jurul baniilor deschideti mintea spre realitate si nu privi inapoi spre fictiune

| Cristiann25 a răspuns:

Sunt baiat dar iti raspund daca nu te superihappy.
Degeaba o sa-ti zica fetele pe aici ce le place lor doar nu e la fel la toate, nu? Si sa zicem asa printr-o minune ca se nimereste ce-ti spune cineva aici cu fata care-ti place ce crezi ca n-o sa-si dea seama mai tarziu cum esti tu? Trebuie sa fii tu insuti ca nu poti sa intrebi mereu pe cineva ceea ce trebuie sa spui! Fetele ADEVARATE aprecieaza mereu sinceritatea nu vrajelile de doi bani, expirate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Iti spun mai bine ce nu imi place sa aud! Nu imi place sa aud tampenii si abureli de 2 lei. (chiar nu ii pot intelege pe baietii astia) Nu imi place ca respectivul baiat sa imi ceara numarul de telefon, facebook, etc, din prima seara in care ne-am vazut. Nu imi place sa fie insistent! Nu imi place comportamentul de "smecheras" care implica si un vocabular ce denota superioritatea fata de ceilalti... si probabil mai multe nu imi plac, dar nu imi vin acum in minte laughing Ideea este sa fie decent, serios, amuzant, sa fie el! Sa fie asa cum este el de obicei! Sper ca te-am ajutat :*

| Finetti1313 a răspuns:

Fetele adora sa vorbeasca despre ele in general, intr-o discutie. Imi place cand baietii par interesati de noi. Oricum, ideea e ca nu exista topicuri generale despre care sa vorbiti la nesfarsit si ea sa se indragosteasca de tine. Trebuie doar sa fi tu insati. happy

| AndreeaAnisoara a răspuns:

Imi place comentariul lui ''Cristiann25'' are dreptate! Pai mie una nu-mi plac vrajelile si aburelile. Iubitul meu nu-i genul care sa-mi spuna toata ziua texte ieftine si expirate; avem alintaturili si tachinarile noastre ca orice indragostiti. Trebuie sa fii tu insuti!

| Yay000 a răspuns:

Când vorbesc cu un băiat nu imi place să observ vrăjeală ieftină, să-mi vorbească cu pisi si altele. Vreau să văd că il duce capul şi nu e golănaş:*