| Dianaㄨ a întrebat:

un baiat destul de experimentat in ale dragostei care are timp sa ma asculte, ajute intr-o problema?[ Nu de natura sexuala]. lasati ID printr-un mesaj sau aici.dau funda...

9 răspunsuri:
| athos01 a răspuns:

Da add la mrns_adrian, sper sa te pot ajuta

| 1Mihai1 a răspuns:

Nimeni nu te poate ajuta, tu ştii cel mai bine, tu cunoşti cel mai bine situaţia...

| BLeur a răspuns:

D3l3t3r98

| Freudian a răspuns:

Esti Diana psihologista si ai nevoie de sfaturi? Poate ID-ul tau e doar o dorinta.Am si studii de psihologie si putem discuta pe orice tema.Nu intru decat dupa ora 22 22 pe mess. ceconum@yahoo.com. Doar daca ai ceva concret de spus sau de intrebat.

| Dianaㄨ explică (pentru Freudian):

Studii, dar caracter, dedicare nu.

| Robert_Kelevra_1982 a răspuns:

Hmm. Dacă e ceva serios, add fu2_10mij@yahoo.com

| VladY2000 a răspuns:

Vladpine@gmail.com

| balow a răspuns:

Ccatalin1978@yahoo.com