| nesatori a întrebat:

Unui baiat ii place de mine dar eu nu am aceleasi sentimente pentru el, nu stiu cum sa il refuz fara sa il ranesc...Suntem buni prieteni, si mi-e frica ca se va comporta diferit. Oricum el e mult prea grijuliu cu mine si mai si incearca sa ma i-a in brate si chesti blah(am o oarecare frica de baieti laughing apropo e mai mare ca mine) helppp meee!

2 răspunsuri:
| CosminaCosmm a răspuns:

Si eu am trecut prin asa cv...Si i-am zis ca nu pot fi cu el pentru ca vad o relatie fara viitor.Sau daca vrei sa il minti ii zici ca vrei sa iti traiesti copilaria si mai incolorolling on the floor)Sper ca te-am ajutat happy

| lorena321 a răspuns:

Cred ca cel mai bine e sa ii spui ca nu vrei sa pierzi o prietenie si sa castigi o relatie care la un moment dat se va termina!