| anonim_4396 a întrebat:

Urgent. Intrebari : 1. O joaca prosteasca cu prietenul s-a dus la o ingrijorare mica. Tin sa mentionez ca nu a existat penetrare, decat o joaca mica prin lenjeria intima. El si-a dat drumul in lenjerie, in dupa a incercat sa o introduca decat foarte putin in vagin, DAR PRIN MATERIAL. Chilot. Exista riscul de a ramane insarcinata?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum depinde si in ce perioada te aflai. Daca esti in asa numita perioada fertila, sansele sunt mai mari fata de alte zile. Depinde si de material. Totusi, nici jumatate de deget nu a intrat, dar a intrat. Daca e sa o luam asa, chilotii erau murdariti de sperma lui, deci clar a patruns si pe partea cealalta. Ideal ar fi fost sa te speli imediat. Nu cred ca ar fi o ingrijorare foarte mare, dar bine ar fi e sa iti faci un test de sarcina dupa 2 saptamani.

| varcolaccc a răspuns:

Da petting se numeste. Nu iti face griji ca nu va exista sarcina.

| anonim_4396 explică (pentru varcolaccc):

Am citit pe net mai multe intrebari si unele ziceau ca exista risc, altele ca nu. Nici nu stiu ce sa mai cred...

| Geezgirl a răspuns:

Dragut petting. Rezumati-va la un petting doar cu pipaitul. Nicio penetrare. Never. Nici macar prin materialul chilotului.

| anonim_4396 explică (pentru Geezgirl):

Daca stau sa ma gandesc, nu a fost penetrare. Doar o,, tentativa."

| lucifer12345678 a răspuns:

Eu cred ca nu dar fii mai atenta alta data cu jocurile astea

| anonim_4396 explică (pentru lucifer12345678):

M-am interesat mai mult despre asta, si am aflat ca jocul asta este numit,, petting." Mentionez ca cele doua organe nu s-au atins decat prin material. Si nu a existat penetrare, decat foarte putina. Nici macar un sfert din deget daca e sa ne gandim.

| Asian a răspuns:

Nu cred ...ca e vreo sansa

| crysty321 a răspuns:

Da, de obicei cu tripleti