| anonim_4396 a întrebat:

v-am mai spus ca am 13 ani. si ca acum o luna mi-a venit ciclu si nu era chiar asa de intens adica era cam putin si m-a tinut 1 zi si luna asta la fel, dar azi mi-a venit tot asa o secretie de data asta maronie cu putin rosu mai inchis. ce poate fi? pls help deja ma sperii este normal?

Răspuns Câştigător
| Buleja_Iasmina_1994 a răspuns:

Ai racit la ovare.s-ar putea sa ia chiste pe ovare.stiu cum e si te inteleg ca esti speriata.du-te si consulta un ginecolog.iti va da un tratament.nu ii nimic grav si iti va trecehappy

5 răspunsuri:
| Lummy a răspuns:

E ceva normal, la inceput.

| 000Diddy000 a răspuns:

Oare... ce poate fi... ce intrebare puerila daca azi trebuia sa-ti vina ciclu inseamna ca asta e; e normal

| Buleja_Iasmina_1994 a răspuns:

Nu este normal.este o raceala la ovare

| Mariiix a răspuns:

Da este normal.sunt baiat.dar stiu ce inseamnahee heenu ca mi se intamplatlaughing.dar. spun ca stiu ca mia mai spos o fata.asa se intampla.winking e normal.de ce?thinking intreaba medicu. fara rusinewinking

| Criss_Mada_1993 a răspuns:

Hmm.nu ai de ce sa te sperii