| FlawlessJj a întrebat:

Buna utilizatori! Am o mare problema care ma nelinisteste...Am 14 ani si jumatate si acum 2 saptamani am avut prima ejaculare. Pana in prezent am ejaculat de 2 ori si de la a 2a ejaculare am inceput sa simt niste senzatii ciudate, cum ar fi cand sunt excitat simt foarteputin senzatie de urinare, simt niste "usturaturi" de maxim 2 secunde, tot asa mici. Am cautat asta pe internet si scria ca e o infectie urinara. Precizez ca la urinare nu am probleme, dar cum spubeam, simt ca e ceva diferit fata de inainte de ejaculare. Sub nicio forma nu vreau sa ii spun mamei despre asta, imi e rusine. Astept raspunsuri serioase! Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| 1stResponder a răspuns:

Poate fi ceva normal, dat fiind faptul ca simti doar in momentul excitarii.
In momentul erectiei, glandele penisului secreta un anumit lichid (in cantitati mici, ce-i drept) si asta ar putea duce la acea senzatie de urinare.
Daca va continua, iar usturimile continua sau apar dureri, spune-i mamei tale si prezinta-te la medic.
PS: Pentru a-i spune mamei tale, poti sa-i povestesti doar de partea cu usturimile, nu si partea cu masturbarea, daca iti e rusine.
Funda?batting eyelashes

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| iubitordefete a răspuns:

Am avut o infectie urinara acum 4 luni e total diferit
dar daca e infectie urinara trebuie sa te prezinti la doctor in maxim 2 zile
pentru ca risti sa ajunga infectia la rinichi
si atunci devine o problema serioasa