| acadele2000 a întrebat:

Buna TPU va rog ajutati-ma
Prietena mea m-a pus sal intreb pe un baiat daca vreau sa se combine cu ea si mie imi placea de acel baiat dar totusi eu l-am intrebat si el a zis nu si m-a intrebat daca vreau eu sa ma combin cu el si eu i-am zis ca ma ai gandesc si a doua zi i-am zis da, dar sa nu afle nimeni. Prietenei mele i-am spus dupa 2 zile ca sunt cu el si s-a suparat pe mine eu cred ca pentru ca m-am combinat cu el va rog spuneti-mi ce sa fac sa ma despart de el dar stiu ca lui prietena mea ii place de el dau fundita
PS:sunt de o luna cu el
PS:il iubesc

Răspuns Câştigător
| Whatthehell66 a răspuns:

Hey scumpa! daca el te place si tu la fel nu aveti de ce sa va uitati dupa prietena ta care oricum cred ca ii place fizicul lui si probabil nu-l cunoaste 100% astfel incat sa poate spune ca il iubeste. daca tu crezi in relatzia asta ramai cu el si nu te uita dupa toate fufele puse pe barfit. mai sunt o mie si o suta de baieti dupa care sa se uite si prietena ta nu e doar el in lumea asta.

Oricum o luna de relatzie e ceva si nu cred ca sta cu tine respectivul baiat doar din plictiseala sau distractie. daca era asa statea doar o saptamana 2.

faci cum vrei dar eu zic sa nu renunti la ceea ce iti place doar pentu ca cineva nu este de acord

Bafta! :*

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Acum ai facut-o si nu prea mai ai ce repara!
Esti impreuna cu el si-l iubesti,explica-i prietenei tale exact ce s-a intamplat.
Daca e in mod real prietena ta,va intelege si oricat i-ar place de el,va fi bucuroasa ca esti tu fericita.
Daca nu intelege,regret, ai pierdut-o de prietena...
Oricum, de el nu vad de ce sa te desparti!

| OnlyGirl a răspuns:

E o situatie cam delicata ...trebuia sa-i spui prietenei tale de la inceput ca iti place de el,e greu sa renunti la el,dar asa ar fi cel mai bine,pentru ca prietenia e mai importanta, explica-i si lui cum sta treaba, ar trebui sa pici de comun acord cu prietena ta sa renuntati amandoua la el ...succes:*:*

| Whatthehell66 a răspuns:

Hey:* mersi de funda! ma bucur ca ti-am fost de ajutor! kiss:*

Take Care Sweety!:*

| acadele2000 explică:

Ms pentru ce mi-ati spus si nu o sa ma despart de el chiar daca e prietena mea chiar dupa aspectul lui se uita pentru ca imi spune mereu ca ce frumos e si din astea