| anonim_4396 a întrebat:

Va rog, de la inceput fara critici sau altceva. Stiu ca e o greseala dar in fine...
Iubitul meu este plecat din judet si vine tocmai saptamana viitoare, vreau sa fac cumva sa-i intru mai tare sub piele, gen sa se gandeasca mereu la mine si chestii din astea.
Si vorbim mereu la telefon si chestii, cum as putea sa-l excit prin telefon? Aaa. Si dupa cand se va intoarce as vrea sa bat niste apropouri mai "murdare" cu el. Dar gen doar apropouri, nu sa ma si culc cu el. Stiu ca suna ridicol dar mna.
Eu am 15 ani si el 18.
Stiu, si varsta nu-i de asta, dar doar apropouri
Aa. Si am asa o intrebare, ma gandeam aseara... Daca m-am masturbat (2 degete) imi mai curge sange la dezvirginare? Va fi aceeasi senzatie? Sau?
Ma gandesc, pentru ca lui i-am spus ca sunt virgina si peste cateva luni (sper ca o sa fie si ani) sa nu am vreo surpriza
Multumesc TPU.

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Tu te plimbi cu cârpa roșie prin fața taurului bag de seamă...
Virgină ești în continuare; dacă te-ai masturbat prin introducerea degetelor în vagin, e posibil să te fi deflorat, dar nu e numai himenul semnul că nu ai făcut sex cu altcineva.

| anonim_4396 explică (pentru mihai69):

Multumesccc. Sange nu mi-a curs...

| PrintesaGumitaa a răspuns:

straight face. Tie ti-ar placea sa iti faca cineva apropouri? Se vede ca ai 15 ani, iti recomand ori sa te maturizezi ori sa incetezi cu chestiile astea.
Pari obsedata.

| anonim_4396 explică (pentru PrintesaGumitaa):

Ok. Multumesc de raspuns! O sa l iau in considerare!