| IoanaMaria321 a întrebat:

Stiu ca saptamana viitoare vine 14 februarie, vreau sa stiu cu imi excit partenerul (iubitul), prin atingerea penisului? Imi place cum sa se excite

Răspuns Câştigător
| Aditu94 a răspuns:

Ca sfat..fi tu insuti ca si pana acum. ofera-i un masaj, o tinuta sexy provocatoare prin care sa ii dai de inteles ca il doresti.cea mai buna solutie e sa il fierbi putin la foc mic..se va excita oricum..prin sarutari, atingeri multiple pe tot corpul..prin preludiu..ai putea sa te asezi in poala lui..sa ii mangai penisul..sa il saruti..esti femeie..descurcate, daca nu esti capabila, fai loc alteia care sa il domine.

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Cu sex oral

| Violleta2022 a răspuns:

Eu spun sa te bucuri de ziua aceea alaturi de el, ca de excitatie si sex poti avea parte in orice zi a anului, mai ales ca tu ai o trauma psihica si s-ar putea sa faci o criza taman atunci.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să îl îmbrățișezi de sus până jos.

| Paul754880338 a răspuns:

Nu stiu cum e unii domne, da' pa mine ma escita la masim limba romana, folosita nu vorbita.

| pashkal a răspuns:

Lingi usor sub cap, ca si cum ai linge o bomboana pe bat, dar lingi numai in jurul betisorului, in special in partea din față.

| Ultraviolet99 a răspuns:

Cum a zis pashkal

| Morsafaradinti a răspuns:

Step 1 touch peepee
step 2 profit