| sebiandr125 a întrebat:

Bună, TPU! Va rog îmi puteți spune metode de mărirea penisului dar fără pastile sau unguente. O seara frumoasa!

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ufff, am vesti foarte proaste pentru tine: nu exista pastile, tratament sau alte proceduri naturiste, sa-ti maresti penisul.
Exista doar 1 singura metoda, cea chirurgicala, care ti-l poate marii cu 2, maxim 3 cm, dar sansele de reusita sunt minime, cu posibilitatea sa ramai impotent pe viata.
Din pacate, mostenirea ta genetica de la tata, este "micuta" si ca vrei sau nu, va trebuii sa accepti realitatea, invatand sa traiesti cu ceea ce ai.
Poti inveta tehnici de satisfactie sexuala, ca sa fii cat de cat acceptabil in pat sis a poti satisface o fata/femeie.

| corbulalbrosu a răspuns:

NU exista nicio metoda eficienta prin care sa se poata mari penisul in afara metodei chirurgicale care este si foarte riscanta si foarte scumpa si in cel mai fericit caz de operatie reusita, rezultatul este nesemnificativ deoarece penisul ''creste'' cu cel mult 1-3 cm. Iar in cazul in care interventia chirurgicala NU are succesul scontat si se termina prost, penisul devine un simplu obiect nefolositor bun doar pentru a face pipi. big grin

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Am vazut ca sunt pe internet exercitii care cica ajuta la marirea penisului, sau dispozitive menite in scopul asta. De capul lor ce este?

| mihai69 a răspuns:

Folosește o lupă!

| Catrice a răspuns:

Pui mana pe el. Îl strângi bine. Îl rotești în toate părțile. Îl tragi. Îl sucești bine de tot. Îl frămânți până se întărește. Îl ți la rece 3-4 ore. Îl scoți și la temperatura camerei tragi de el pana se întinde în forma de saleu.
Oh, stai, am copiat din cartea de bucate.

| Plato a răspuns:

Operatie, nu exista alta posibilitate.

| Necunoscut112 a răspuns:

Nici macar pastile si alte dispozitive nu există pentru asa ceva. Altfel n-ar mai fi atâţia bărbaţi cu pute mici.

| 2EXA a răspuns:

Trage de el

| Shinderiu a răspuns:

Merge doar cu operație. E și scump și riscant.