| anonim_4396 a întrebat:

Va rog mult sa ma ajutati si pe mine cu un sfat,imi place de un baiat iar si el imi dadea semne ca ma place, apoi eu ieri am fost indiferenta cu el, adica i-am zambit dar a parut ca rad de el, iar azi nu ma mai bagat deloc in seama.l-am bagat eu si el mi-a raspuns scurt si la obiect apoi a plecat. Ce pot face in situatia asta si ce inseamna de fapt comportamentul lui?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Comportamentul lui iti arata ca jocul de-a "indiferenta" nu duce 100% catre bine.
Care ii e rostul?

| Sidonia07 a răspuns:

A fost doar un joc. asta e adolescenta jocuri, copilarii. bucura.te de ele nu le lua in serios.