| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Va rog sa ma ajutati! Am 15 ani si am fost cu un tip (o perioada scruta), iar el a vrut sa facem.dar eu l.am refuzat si ne.am despartit si cica am ramas prieteni. El si.a gasit pe altcineva dar cand ma vedea pe holul liceului se uita dupa mine insistent chiar daca eu nu ma uitam la el...imi mai trimitea mesaje si imi spunea ca ii era dor sa vb cu mine...ca pe mine nu poate sa ma inlocuiasca nimeni. Acum s.a despartit de fata aia iar mie imi place f tare de el. Mereu ma gandesc la el. MEREU. Ce sa fac..sa il bag in seama? Sau sa renunt? VA ROG AJUTATI.MA puppy dog eyes

27 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu nu realizezi că el vrea sex?
La ce te mai gândești la el atâta timp cât în relația voastră doar asta l-a interesat?
Pa, pa.

| VadTot a răspuns:

Scuza ma intreb si eu..cand esti la scoala mai faci si altceva..decat sa te uiti pe holuri dupa baieti>? Adica sa inteleg ca cea mai mare preocupare a ta atunci cand mergi la scoala este sa vezi ca el se uita dupa tine..si a mai trecut o zi de scoala?laughing

| IzabellaVanessa a răspuns (pentru VadTot):

M.ai dat pe spate cu intrebarea ta. Te.ai bagat in seama sa nu adormi, nu?

| VadTot a răspuns (pentru IzabellaVanessa):

Vreau doar sa te ajut dar vad ca nu ma intelegi..intr o buna zi iti vei aminti si vei regreta foarte mult ca numai luat in seama! Deci cand mergi la scoala te duci cu un scop precis si concentrare maxima ok? Dar mna fiecare cu gandirea lui.

| IzabellaVanessa a răspuns (pentru VadTot):

Eu povesteam ce se intampla cand ne intalnim. Avad in vedere ca la scoala ne intalnim cel mai des am spus ce se intampla atunci. Putea fi in orice loc..nu asta e important. Nu am spus ca la scoala ma duc sa stau pe hol sa il urmaresc.

| VadTot a răspuns (pentru IzabellaVanessa):

Ok.Hai ca nu vreau sa te fac sa te simti aiurea.Dar mai bine evita sa pui astfel de intrebari.Cel mai bine este sa vorbesti cu o prietena apropiata...ok? Nu Vreau sa ti fac morala la ora asta noapte buna!

| IzabellaVanessa a răspuns (pentru VadTot):

Care e problema daca am pus o astfel de intrebare?

| VadTot a răspuns (pentru IzabellaVanessa):

Pai si chiar vei urma sfatul al cuiva de pe aici?
Faci tot ce vrei si cum simti tu..Deci e o intrebare doar asa sa te afli in treaba si tu pe aicilaughing

| IzabellaVanessa a răspuns (pentru VadTot):

Mai bine terminam aici. Multumesc ca te.ai bagat in seama.O seara buna :*

| CristinaElena96 a răspuns (pentru VadTot):

Ai facut liceul? Tu nu te uitai dupa fete sau ce?!

| VadTot a răspuns (pentru IzabellaVanessa):

Probabil dar cu siguranta urmatoarea ta intrebarea va fi cam asa.
Am Facut sex cu prietenul meu si aproape de sfarsit.ii s-a rupt prezervativul... ceva de genul..si sfarsitul intrebari probabil va fi. Oare sunt sunt riscuri sa raman insarcinata?happy

| IzabellaVanessa a răspuns (pentru VadTot):

Esti penibil. Esti mama omida si nu stiam eu?

| VadTot a răspuns (pentru IzabellaVanessa):

Sa Vezi ce penibila ai sa fi tu cand ai sa vii cu urmatoarea intrebare.happy si nu nu sunt mama omida.Sunt Baiatul mamei omede"happy

| IzabellaVanessa a răspuns (pentru VadTot):

Ce dume bune ai. de pe TPU le.ai achizitionat?

| BruneTTe a răspuns:

Eu zic sa-i mai dai o sansa. Daca tipul toti tine la tine si tu la el puteti sa mai incercati.
DAR! daca il vezi ca iar incepe cu obiceiul lui, cum ca ar vrea sa... spune-i frumos ceva gen " eu nu astacaut" si lasa-l.

Desi, gandeste-te si la asta. Daca tinea atat de mult la tine, de ce s-a bagat cu alta fata desi CICA te vroia inca pe tine? oh go on... e aiurea.
Zic sa ii dai totusi o sansa sa vezi ce si cum ...si apoi in functie de cum se comporta vezi tu ce faci.
Sper sa te ajute.

| DeeaMarry a răspuns:

E evident ca nu s-a impacat cu ideea ca l-ai respins, la fel cum e evident care sunt intentiile lui.

| Azµre a răspuns:

Vrei să faci sex, dă-i bătaie împacă-te cu el!

| Raiiiisa a răspuns:

Daca tinea la tine, dupa ce i-ai zis ca nu vrei sa o faceti nu iti zicea sa luati o "pauza".A zis "pauza" ca sa nu zica sa va despartiti.
Eu zic sa nu-l mai bagi in seama acum dupa ce s-a folosit aia de el sau el de ea.Trebuia sa ramana cu tine daca voia ceva serios.
Oricum vad ca esti cam "incapatanata" sa iei in considerare sfaturile noastre si oricum o sa faci cum o sa crezi tu ca e bine.Cand nu asculti de nimeni, ajungi sa vezi cum e pe pielea ta sa suferi.Ai grija sa nu faci ceva de care sa-ti para rauhappy

| HaLoGeNNN a răspuns:

Baga-l in seama.

| gazza01 a răspuns:

De ce v'ati despartzit? Ai vrut tu sau el? Cine a fost cu ideea?

| IzabellaVanessa a răspuns (pentru gazza01):

El a spus ca mai bine luam o pauza dar eu am zis ca s-a terminat

| gazza01 a răspuns (pentru IzabellaVanessa):

Dady happy baietii care stau cu tine doar ca sa faceti sex nu sunt de pastrat... Si 15 ani e o varsta fragila pentru inceputul vietii sexuale... Acum, cel mai bine e sa faci cum crezi tu :*

| IzabellaVanessa a răspuns (pentru gazza01):

Cred ca asa e..ms :*

| gazza01 a răspuns (pentru IzabellaVanessa):

Ndc :*

| tudo393 a răspuns:

Pai vrea doar sa faca sex omu ca nu are bani de curve..acuma depinde ce te consideri. Vrea sa te cucereasca, ca dupa sa se dea mare prietenilor ca e cu nu stiu ce fata..In fine.e doar parerea meahappy

| IzabellaVanessa a răspuns (pentru tudo393):

Nu o voi face.da' nu stiu ce e in capul meu imi place prea tare de el sad

| catalik a răspuns:

Eu zic sa te impaci cu el deoarece ai zis ca tot se uita dupa tine si-ti trimite sms-uri, insamna ca te iubeste ft mult.Asta e parerea mea tu fa ce vrei dar mai bine v-ati combina din nou