| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Va rog sa ma ajutati! Am 15 ani si am fost cu un tip (o perioada scurta), iar el a vrut sa facem.dar eu l.am refuzat si ne.am despartit si cica am ramas prieteni. El si.a gasit pe altcineva dar cand ma vedea pe holul liceului se uita dupa mine insistent chiar daca eu nu ma uitam la el...imi mai trimitea mesaje si imi spunea ca ii era dor sa vb cu mine...ca pe mine nu poate sa ma inlocuiasca nimeni. Acum s.a despartit de fata aia iar mie imi place f tare de el. Mereu ma gandesc la el. MEREU. Ce sa fac..sa il bag in seama? Sa renunt?

5 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

Nu te poate inlocui cu nimeni? Astea sunt vechi daca chiar te iubea, nu se despartea cand l-ai refuzat straight face

| Fantastic7 a răspuns:

Fă ceea ce simți tu că ar trebui să faci, nu ce te sfătuim noi.

| gazza01 a răspuns:

laughing Ai mai pus intrebarea asta! sI... CUM AM MAI SPUS : "BAIETZII VALOROSI" sunt aceea care nu stau cu tine doar de a face sex! Deci, fara suparare happy dar nu merita bagat in seama. Poate de data asta o sa te convinga sa o faceti, poate el asta vrea!

| 999bianca a răspuns:

Poti sa il bagi in seama, dar poti sa ii spui ca tu nu esti pregatita pentru ce vrea el si sa aiba rabdare cu tine si daca vezi ca nu-i convine sau dupa ceva timp face nazuri inseamna ca el nu vroia altceva de la tine decat ca tu sa ajungi in patul lui. Bafta!happy

| Alecsandruz a răspuns:

E o mare diferenta intre a iubi pe cineva si a face dragoste