| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Va rog sa ma ajutati! Am 15 ani si am fost cu un tip (o perioada scurta), iar el a vrut sa facem.dar eu l.am refuzat si ne.am despartit si cica am ramas prieteni. El si.a gasit pe altcineva dar cand ma vedea pe holul liceului se uita dupa mine insistent chiar daca eu nu ma uitam la el...imi mai trimitea mesaje si imi spunea ca ii era dor sa vb cu mine...ca pe mine nu poate sa ma inlocuiasca nimeni. Acum s.a despartit de fata aia iar mie imi place f tare de el. Mereu ma gandesc la el. MEREU. Ce sa fac?

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa nu faci nimic,daca cineva ar trebui sa faca ceva acea persoana nu esti tu,ci el!
Nu stiu cum de nu te-ai simtit jignita cand te-a lasat pentru ca ai refuzat sa faci ceea ce-ti cerea,asta ar fi un semnal de alarma care trebuia sa te faca sa intelegi ca,initial,te dorea doar ca partenera de sex.
Intre timp poate ca refuzul tau l-a facut sa-si schimbe optica in ce te priveste,dar nu fi prea sigura,posibil sa incerce din nou(daca ii oferi sansa asta) si chiar sa reuseasca, de aceasta data.
Oricat de mult iti place, fii prudenta.
Si, lasa-l pe el sa se intoarca la tine, nu alerga tu dupa el.
Ai rabdare.

| mona a răspuns:

Vrea doar sex si probabil s a desprtit de respectiva din acelasi motiv de care s a despartit de tine iar acum vrea sa isi incerce norocul din nou, ignora-l

| Azµre a răspuns:

Vrei să faci sex, drum bun du-te la el.

| Felys a răspuns:

Daca i-ar fi fost atat de drag de tine nu s-ar fi despartit de tine pentru ca l-ai refuzat,el a ramas cu o dorinta,daca tu vei ceva si ii vei oferii ceea ce isi doreste, dupa un timp iar te lasa pentru alta, nu te merita acest baiat, nu e persoana pe care te poti baza, el este un vanator si urmareste cat mai multe caprioare

| fadnox a răspuns:

Il lasi in pace si-ti vezi de treaba ta

Răspuns utilizator avertizat
| Music4life a răspuns:

Daca te placea cu adevarat astepta pana erai pregatita ( dupa mine prietenul meu a asteptat 3 ani )
Daca vrei sa ramai virgina stai departe de el.

| blondutza92 a răspuns:

Daca ar fi tinut la tine nu ti-ar fi cerut asa ceva ar fi asteptat pana cand ti-ai fii dorit si tu asta si sa zicem ca ti-a cerut si l-ai refuzat nu trebuia sa te lasa...asta inseamna ca el nu are sentimente si decat nevoi.Si nu il crede, probabil este numai ambitia lui de a te avea mai ales ca l-ai refuzat.

| ReadMe a răspuns:

Bine zis fad

| MihaiBlondu a răspuns:

Veziti de viata ta sau daca cu adevarat iti place de el du-te la el