| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu niste idei. Am o relatie cu un baiat de aproape trei ani si am facut tot felul de lucruri impreuna si eu sunt foarte deschisa fata de el, dar el este mai timid mai pudic fata de mine. Uneori se intoarce cu spatele cand se schimba desi am facut sex de multe ori. Intrebarea mea e urmatoarea: Cum as putea sa ii spun ca mi-ar face placere sa il privesc masturbandu-se? Credeti ca s-ar simti ciudat? Un baiat sa imi raspunda, cum ar reactiona daca prietena i-ar cere asa ceva?
Va multumesc mult! Nu faceti misto.

4 răspunsuri:
| Joker1958 a răspuns:

Ai incercat vreodata sa ii faci sex oral? asta l.ar ajuta sa se obisnuiasca sa o privesti. mie nu mi se pare ceva deplasat sa ii ceri asta dar nu prea vad rostul. ps:sunt baiat big grin

| Alexutza27 a răspuns (pentru Joker1958):

laughing m-ar satisface pe mine sa privesc, atata tot. mersi pentru sfat, da am increcatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca mi s-ar cere mie, as accepta cu cea mai mare placere. Cred ca majoritatea baietilor si-ar arata cu cea mai mare placere echipamentul prietenelor lor. Unii nu ar accepta sa se masturbeze pe considerente morale sau religioase. Baiatul tau pare intr-adevar foarte pudic.
In locul tau eu l-as lua incet. Pune-l mai intai sa arate si comenteaza in mod foarte pozitiv ce vezi. Arata-i si tu, joaca-te un pic cu tine si explica-i ce-ti place. Poti incerca sa-l faci tu la inceput si sa ii pasezi raspunderea treptat.

| Alexutza27 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi pentru sfat! Nu e vorba de privit il privesc mereu, se fereste doar cand nu e in erectie laughing doar ca eu cred ca i s-ar parea aiurea sa il privesc facand asta.