| SteauaFermecata402 a întrebat:

Cum credeti ca ar reactiona o mama sau un tata daca si-ar vedea baiatul masturbandu-se?

Răspuns Câştigător
| Inna001 a răspuns:

Depinde de varsta pe care o ai si de parinti. Sa incepi sa te masturbezi la o anumită varsta e perfect normal, iar miturile sunt doar niste tâmpenii. Asa ca cei mai multi parinti destupați la minte ar intelege si ti ar respecta viata intimă eventual ar purta o discutie comoda cu tine. Dar sa fim serioși ca pe toti ne incomodează astfel de discutii cu parintii acum ca avem atat de mult acces la tot felul de informații. Eu una susțin educația sexuală in scoli tocmai pentru a nu se ajunge sa ne punem astfel de întrebări asa cum suntem de multe ori speriați ca parintii nostri o sa descopere in istoric site urile alea de filme porno. Fundița?

9 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

I-ar da una peste ceafă și i-ar zice "Bă, tu n-ai voie. Numai noi am avut voie toată viața"
Pentru că ăstea sunt cele mai ingrate și ipocrite persoane, cele care merg pe acel principiu infect "fă ce zice popa, nu fă ce face popa"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă sunt genul ala foarte credincioși, ămmm. Nu foarte bine. Dacă sunt mai moderni poate tatăl nu ar face mare scandal ca și eu sigur o face sau a făcut-o.

| BlackRaven45 a răspuns:

Depinde cat de conservativi sunt. Tin sa cred ca multi ar trece cu vederea si s-ar face ca nimic nu s-a intamplat, altii ar incerca sa inceapa o discutie pe tema asta din diverse motive. Altii s-ar lua de el si l-ar certa. Depinde. Nu toti parintii sunt la fel.

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Pffff, iti dai seama ca ar fi o scenă rușinoasă laughing

| Fetytza99 a răspuns:

Ar ramane șocați?

| doctorandus a răspuns (pentru Fetytza99):

Dap, sa-i spuna mamei lui sa-i puna tatalui lui centura de castitate masculina si s-o desfaca doar la contact sexual.

| Ansodshsjxbskxbbz112 a răspuns:

Pai in primul ramd te- a imbraca si te- ar ducel a biserica si dupa te da cu capul de prep pana ce iese diavolul din tine, asta o spun din propria experienta acum nu stiu

| cerooscuras a răspuns (pentru Ansodshsjxbskxbbz112):

Tu cred ca esti genul de persoana care daca ar pune-o popa sa ii suga p##a ar face-o

| Ansodshsjxbskxbbz112 a răspuns (pentru cerooscuras):

De ce? Si tu faci la fel?