| Totui0verde a întrebat:

Buna tuturor happy Am o intrebare voua ce parere var face un baiat daca s-ar comporta in acest mod cu voi? Oare vrea sa ma cunoasca mai bine pentru a avea o relatie? sau nu are cu cine vorbi si vorbeste cu mine? Va rog citit si dupa spuneti-va parerea :d La ziua mea in iunie l-am cunoscut pe x care a venit cu un bun prieten.Am dansat cu x am schimbat 2, 3 vorbe nimic interesant. Dupa cateva luni unde nu am mai vorbit de loc, prietenul nostru comun ne-a chemat la ziua lui.Cand am ajus l-am vazut pe x l-am salutat, si am avut o mica conversatie nu prea interesanta si am dansat putin cu el. La cateva zile de la petrecere m-a bagat in seama pe chat, si a doua zi si a treia zi. de fapt de cate ori ma vedea online. Cum am luat vacanta am dormit la prietena mea care era singura acasa. Ne-am cumparat o sticla de vin si ne-am gandit ca sa nu fim singure sa mai chemam pe cineva.L-am sunta pe acest prieten comun si i-am spus sa mai vina cu cineva. Au ajus cand am vazut ca a venit cu x eram in extaz.Au stat in jur de 5h cu noi iar intre timp am vorbit foarte mult despre baieti,fete si relatii. In timo ce vorbeam el se mai uita la mine, imi mai punea mana pe genunchi, ma lua de mana. Inainte sa plece x mi-a spus ca ii place foarte mult cum gandesc(el are 23 de ani ).A doua zi el vroia sa ne vedem dar eu nu am avut cum si am regretat acest lucru! Mai devreme m-a chemat afara la un suc ceva... Eu i-am spus sa imi spuna la ce ora vrea sa ne vedem si il anunt daca pot.(el momentan este plecat cu treaba) Mentionez ca de cate ori ma vede online pe facebook ma baga in seama. Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| Miaauu a răspuns:

E posibil sa te placa si sa vrea o relatie cu tine. Baga-l si tu in seama..sa creada ca si tu il placi.Mai asteapta un timp si poate o sa te intrebe daca vrei sa stai cu el, chestii laughing). Funda?big grin

9 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Tu ai 18 ani, deci esti eleva si ne-ai scris ca, a-ti cumparat, tu si prietena ta, o sticla de vin, crezi ca acest lucru este bun pentru varsta voastra?
Am auzit acum 2 zile ca, o eleva de 13 ani care a luat argintul la olimpiada pe tara, la matematica, a baut ceva si s-a comportat cam aiurea si colegii ei, au incuiat-o in camera ca sa nu faca prostii si stii ce a facut?, s-a aruncat pe geam, a cazut de la etajul 3 in zapada, nu a auzit-o nimeni, iar dimineata cineva a gasit-o, a chemat salvarea avea doar 19, 5 grade, in loc de 36 si dupa o zi a murit. Iata ce face bautura pentru copii, pentru tineri, mai ales daca nu sunt supraveghiati de adulti.
Eu te sfatuiesc sa ai grija ce faci, nu este o solutie sa umbli cu baieti mai mari decat tine, pentru ca ei nu sunt platonici, nu doresc doar o idila ci, o relatie pentru care cred ca, tu nu esti pregatita inca, sau mai bine zis, nu ar trebui sa fii.
Iti doresc un An Nou bun, multa sanatate si incearca sa ai rabdare pana cand o sa poti avea o relatie ca cea care este pe cale sa inceapa acum, dar ceva mai incolo.

| Totui0verde explică (pentru mariana):

Eu una am povestit așa cum sau întâmplat lucrurile. Doresc o părere, (știu ca pentru acest lucru este saitul) nu să fiu judecată, sunt majora și un pahar de vin mi-e una personal nu îmi face rău. Eu la 13 ani îmi vedeam de școală si de jucării, dacă plecam într-o excursi nu petreceam cu băutura, nu aveam habar de așa ceva pe atunci. Așa că te rog frumos să nu mă mai judeci sau să mă compari cu o fetița de 13 ani care de când sa născut a avut de toate. Un an nou bun si ție!

mariana
| mariana a răspuns:

Cred ca ai inteles gresit ceea ce am raspuns si modul in care ai incercat sa "ma ataci", in loc sa tragi concluziile ce se impuneau, mi- a dat de gandit. De la infiintarea acestui site, am fost activa si cred ca am putut sa ajut tinerii, pentru a face doar ceea ce se cuvine la varsta lor.
Chiar daca esti majora, nu este bine ca, pe un site unde navigheaza si multi copii, sa faci referire la faptul ca, doar asa te poti relaxa daca bei un pahar de vin.
Poti sa faci ce vrei insa este bine ca, sa gandesti mai intai ce este bine pentru tine.
Scuze daca am incercat sa-ti spun opinia mea, considera ca nici nu ti-am scris. Sa ai o viata fericita si sa-ti mearga toate ca pe roate, dar cred ca mai intai mai trebuie sa inveti cum sa relationezi cu persoanele mai mari decat tine.

| cυρcαкє a răspuns:

Bună. happy

Păi dacă te-a și luat atunci de mâna, atunci e clar că vrea o relație cu tine. day dreaming Dacă te bagă în seamă pe facebook, e de bine, pentru că îi place să vorbească cu tine.
Rar găsești băieți ca el, deci... Profită de ocazie! :*

Pa, pa. wave

| Zenit313 a răspuns:

Nu vrea o realtie.
Nu vrea sa discute cu tine.

Simplu. vrea sex. happy

| Ichnat a răspuns:

Cat de baut era? big grin

P.S. Felicitari pentru roman happy

| Totui0verde explică (pentru Ichnat):

Foarte putin, am gustat cu totii, nu am baut ca sa ne facem praf...straight face

| RaluLoveM3 a răspuns:

Intai tu cati ani ai? Si daca el are 23 de ani e simplu, ori vrea sa fie cu tine ori vrea sigru sexwinking nu te lasa inselata