| Anonimeeee a întrebat:

va rog sa ma ajutati si pe mine cu un raspuns happy. Am 14 ani si imi place o fata, normal : )). Ma rog, eu inerc sa vad da si ea ma place, da nu imi dau seama; si sa o intreb ………………… Intotdeauna incerc sa mai stau cu ea, si sa o bine dispun, sa o fac sa rada, chestii la care ma pricep.Si am observat ca, rade la majoritatea glumelor mele, dar cateodata cand ma uit la ea o vad ca sta cu ochii in pamant, asta ce ar insemna, ca o stresez, sau e intimidata, si simte si ea ceva pentru mine, si cand vb cu ea pe mess, de la un timp simt ca se simte cam ciudat, sau chiar enervata, stresata nu stiu ce sa zic. Ajutati-ma. Funda big grin

Răspuns Câştigător
| mimi06 a răspuns:

Daca chiar crezi ca o iubesti cu adevart, si esti sigur ca vrei o relatie cu ea si esti hotarat sa nu asculti ce zice lumea lupta ce ai facut pana acum i facut bine fa-o sa zambeasca mai mult

1 răspuns:
| GeannyCatty a răspuns:

Spune-i ca o placi. Sau zambeste-i. Sau da-te putin la ea. Isi va da seama ca o placi si daca simte la fel iti va face si ea niste semne ca te place. Si cu privirea si eu mauit in jos cateodata si nu simt nimic..cateodata ma uit in jos sa nu ilmai vad pe baiatu pe care il plac.