| Anonimeeee a întrebat:

va rog sa ma ajutati si pe mine cu un raspuns happy. Am 14 ani si imi place o fata, normal laughing. Ma rog, eu inerc sa vad da si ea ma place, da nu imi dau seama; si sa o intreb ………………… Intotdeauna incerc sa mai stau cu ea, si sa o bine dispun, sa o fac sa rada, chestii la care ma pricep.Si am observat ca, rade la majoritatea glumelor mele, dar cateodata cand ma uit la ea o vad ca sta cu ochii in pamant, asta ce ar insemna, ca o stresez, sau e intimidata, si simte si ea ceva pentru mine, si cand vb cu ea pe mess, de la un timp simt ca se simte cam ciudat, sau chiar enervata, stresata nu stiu ce sa zic. Ajutati-ma. Funda big grin

4 răspunsuri:
| Wolfy5 a răspuns:

Hmmm, daca e ca mine adica timida, atunci da poate din cauza asta sta cu ochii in pamant ..sau poate ca pur si simplu are multe pe cap si >.> se gandeste la ele.
ma rog.
faci bine ca o inveselesti si o faci sa rada ^^, si ca sa-ti dai seama daca te place in afara de modul de a intreba direct e la felul cum se comporta, da e mai greu in acest caz sa-ti dai seama dupa asta ca are un comportament cam care te duce in eroare...
incearca eventual odata sa te duci la o plimbare cu ea >.> si eventual so mai intrebi daca a patit ceva si asa, sau daca nu poti sa vb in direct cu ea vb pe mess, si incearca totusi s-o intrebi ce parere ai despre tine ^^, sper ca te-am ajutat puppy dog eyes

| dynamik a răspuns:

Se Plictiseste De Glumele Tale

| Robert_Kelevra_1982 a răspuns:

Răspunsul meu este ca ai 14 ani și ai postat pe adolescenți. De ce?

| Anonimeeee explică:

Sorry for categorie, neatent si somn laughing