| raul93 a întrebat:

Buna sper sa ma ajutati voi trece direct la subiect. De ceva timp incerc sa am o relatie cu o fata.dar cateodata cand o intreb daca simte ceva pentru mine ea spune ca:,, nu pot sa spun nimic inca". Ce ziceti am vreo sansa cu ea?

Răspuns Câştigător
| skizzo133 a răspuns:

Hai sa iti explic am patit la fel. fata te vrea si da tine la tine. face asa doar ca sa te probeze sa vada. daca renunti inseamna ca vrei sa stai cu ea din diferite motive..si daca continui sa tii la ea sa-i arati ca iti pasa.e binee o sa vina ziua cand va zice da. vrea sa fie cu tine.te si tine in suspans asteapta inca putin mai laso.si vei vedea ca iesi in castig! funda?big grin

8 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Te-ai intrebat daca ii este rusine sa-ti marturiseasca?

| raul93 explică (pentru lolly):

Sincer nu mi-am pus intrebarea asta...

| Analytical a răspuns:

Nu inseamna nimic asta. Daca nu-i placea de tine nu te mai baga in seama, sau iti spunea in fata ca nu. Din moment ce nu ti-a spus nimic, nu are rost sa interpretezi prost. Acorda-i spatiu, nu o cicali toata ziua cu "asta", dar fi mereu acolo pentru ea. La mine functioneaza si chestia cand el se indeparteaza, parca ma atrage mai mult. Ma intriga faptul ca, nu stiu ce s-a intamplat, de ce nu ma mai cauta. Dar nu trebuie sa fie si ea asa, discuta cu ea. Si ai rabdare, nu dupa 2 saptamani trebuie sa-ti cedeze. Asta-i farmecul.

| neutrino a răspuns:

O sansa ai, poate chiar doua, dar trebuie sa stii ce sa faci cu ele!

| h3r a răspuns:

Păi i-ai spus ceea ce vrei, ce simți?
Știe despre tine?
Nu a spus că nu, ci ÎNCĂ.

| KorpiklaaniV a răspuns:

Ezita..eu spun sa ii dai putin spatiu, si vezi cum reactioneaza.la un moment dat probabil ca te va cauta. daca nu. arata-i ca ti-e bine si fara ea.dar sa speram ca totusi e ok..trebuie sa ai rabdare. >big grin

| NiKoLeT a răspuns:

Poate te iubeste, dar nu vrea sa se grabeasca! Poate ii rusine sa iti spuna, sau nu-i place sa faca declaratii. Caci daca avea sa nu te iubeasca, atunci iti zicea NU! Vrea sa-i spui tu mai intii, apoi cu timpul se va deprinde si poate iti va raspunde sh tie la fel. Insa sunt fete mai timide ce nu pot zice te iubesc, se tem. Insa las-o putin in pace, si daca te va cauta, atunci o sa vezi! Si nu o mai intreba intruna daca te iubeste, cine stie, poate in gindul ei mereu isi repeta ca te iubeste, insa nu are curajul sa o faca! In orice caz, nu o mai cicali cu asta, las-o putin, fii putin mai rece, si atunci daca nu ii va mai pasa, nu te va cauta! Dar sunt i cazuri in care nu vrea sa raneasca din mila pentru tine, insa incearca si o sa vezi! Bafta!winking

| RaLuaCH a răspuns:

laughing nu avem de unde sa stim... si eu cred ca iti zice asta sa nu te ranesca. sunt fata stiu ce zci happy