| Maria787878 a întrebat:

Va rog sa mi raspundeti,dau funda. Daca am fost murdara pe mana de sperma dupa care m am sters cu un servetel normal si cu unul umed si este posibil sa fii pus mana pe chiloti, dar mai sus de locul cu "probleme" credeti ca e posibil sa fiu gravida? Era cu 3 zile inaintea ovulatiei. Stiu ca era fertilitatea mare,dar nici nu mi amintesc exact daca mi am atins chilotii. Acum trebuie sa mi vina menstruatia peste o zi si sanii ma dor foarte tare. Stiu ca te dor din cauza schimbarilor hormonale,dar daca as fi ramas insarcinata ar fi fost acum cateva saptamani, iar sa ma doara inainte de menstruatie din cauza sarcinii ar fi o prea mare coincidenta

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata astfel. Te poti alege cu infectii genitale, insa, ca pui mainile nespalate pe organele genitale.

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Care loc cu probleme? Capul?

| RAY a răspuns:

Fiti seriosi ma cand puneti intrebari ce naiba

| corbulalbrosu a răspuns:

Ai pus urmatoarea intrebare, "..credeti ca e posibil sa fiu gravida? Era cu 3 zile inaintea ovulatiei". Insa totodata ai facut si aceasta afirmatie : ".dar nici nu mi amintesc exact daca mi am atins chilotii... dar mai sus de locul cu "probleme." Nu ai specificat nici natura dar nici la ce fel de probleme te referi. Pai intr-un astfel de caz, intrebarea trebuie adresata ori Mamei Omida ori vrajitoarelor-ghicitoare Mellisa sau Vanessa care pot raspunde intro problema atat de...ambigua. Singura intrebare la care se poate raspunde este cea cu privire la posibilitatea de a coexista in acelasi timp o sarcina cu simptomele premenstruale. Se poate afirma ca este extrem de putin probabil dar mai ales posibil sa apara si existe simptome premenstruale in cazul in care este instalata o sarcina in uter. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

In situatia prezentata de tine nu poti ramane gravida.

| Oana92 a răspuns:

Slava cerului, nu esti gravida! Era grav pentru umanintate! La cati prosti sunt deja pe lumea asta nu era cazul sa te mai inmultesti si tu...

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu. Nu ai cum sa ramai insarcinata daca sperma nu a intrat in vagin.

| armand69 a răspuns:

Lol

| Daniel_Naghi_1998 a răspuns:

Afla detalii de la : ginecolog pop adrian-consultare online, cauta asa pe fb