| Sfatuitorul_6560 a întrebat:

I-a venit stopul, a tinut-o normal 6-7 zile cu scurgeri abundente pentru. ea e ceva normal pentru ca are ciclu neregulat, a facut 2 teste, unul la 4 zile negativ si unul dupa 1 saptamana - negativ! este virgina...inainte de stop ne-am jucat si. ea acum crede ca a ramas se poate? I-am zis ca poate ar avea dereglari hormonale, o cam dor sanii, adica doar unul mai tare si intr-o zi a mers des la baie, ameteli si greturi nu are DELOC si o mai doare spatele! A 2-a intrebare e daca se poate, eu mi-am dat drumul pe un servetel umed, iar mana mea nu a avut contact cu sperma, poate daca patrundea sperma prin servetel, iar apoi am luat un altul si m-am sters, apoi fiind uscat pe mana dupa 1, 2 minute am masturbat-o pe clitorist si doar am atins-o pe vagin...adica pe aproape cred ca eram pe "aripioare" ( labii), credeti ca ar fi putut ceva?

Răspuns Câştigător
| AndyLavy a răspuns:

Mai copii voi vedeti prea multe filme..serios acum. mai ganditi-va si voi inainte sa puneti asemenea intrebari. pentru a ramane insarcinata trebuie sa iti dai drumu in ea nu pe servetel sau in alte locuri.si in plus, inainte de mesntratie nu este in perioada fertila, cu atat mai putine sanse pentru o posibila sarcina.Aici intervine si psihicul, daca prietenei tale ii este frica si se gandeste tot timpul la faptul ca ar putea fi insarcinata, asta ar putea fi cauza ametelii si asa mai departe.
Documentati-va pe internet inainte de a va pune astfel de semne de intrebare.gasiti acolo mai mult decat sufient.

2 răspunsuri:
| anamimanonim a răspuns:

E virgina, dar a facut sex... Nu am mai auzit!

| Sfatuitorul_6560 explică:

Dau si fundita aia