| andreea_4761 a întrebat:

Buna TPU vedeti voi saptamana viitoare este ziua iubitului meu si vreau sa ii fac ceva special ceva facut de mine manual si cu multa dragoste ...in 2 ani l-am saturat de cadouri inutile cumparate vreau ceva care sa stie ca e facut de mine si e facut cu dragoste si peste ani cand poate nu v-om mai fi impreuna sa se uite la acel ceva si sa isi aminteasca de mine doar daca il va pastra, vreau idei siteuri ...va rog. multumesc. pup:*

2 răspunsuri:
| AndreyG a răspuns:

Eu cred ca ceva dragut facut manual ar fi, daca stii sa cosi, un mic material in forma de inima.Probabil si un tablou ar fi foarte frumos, dar este mai mult de munca.Ei bine asta ar fi ce mi-ar placea mie sa primesc cel putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragă domnișoară,dacă vrei să-i faci ceva special,ceva făcut de tine manual și cu multă dragoste,apăi asta nu e altceva decât ce noi o numim mai popular *hand-job*; și deci dacă intrebarea ta a fost,de fapt o ghicitoare,cam ăsta a fost raspunsul meu; cât despre partea a doua,e bine că ești așa optimistă,și speri că își va aminti cu drag de tine,peste ani, când relația voastră va fi de domeniul trecutului; dar să nu-i spui asta când îi *oferi* cadoul, ca să poată și el să-l termine de *primit*; înțelegi tu.