| lavynya18 a întrebat:

voi cum treceti peste o despartire destul de dureroasa?

Răspuns Câştigător
| BlackheartQueen a răspuns:

Destul de greu.
Chiar saptamana trecuta mi s-a intamplat ceva asemanator...sad
In prezent stau in camera,mananc, ascult muzica si inevitabil ma gandesc la el.
Oricum, daca prietenii iti sunt alaturi e mai usor sa treci peste astfel de momente.Iti spun din experienta. happy

8 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Bunahappydestul de greu, cu multe lacrimi, tristete...chiar acum trec prin asa ceva si doare enorm mai ales cand stii ca persoana iubita a ales alt drum si din tot ce ati trait au ramas doar niste amintiri pe care nu le vei uita niciodata. Orice ai face si oricat ai incerca sa mai uiti din durere, gandul tot iti zboara la el, te gandesti la clipele minunate petrecute impreuna si la tot ce ati traitsad. Prefer sa ascult muzica si sa fiu singura(sa nu fie nimeni cu mine)asa ma pot descarca in voie cat de mult vreausad.

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Foarte usor.Ascult muzica rap, care e full de injuraturi adresate fetelor si a doua zi sunt ca nou.Nu are rost sa-mi bat capul pentru cineva care nu a stiut sa aprecieze.

| Lk_Lucian_1990 a răspuns:

Simplu, imi adun prietenii, beau destul de mult timp de cateva zile, devin un misogin desavarsit timp de cateva saptamani iar timp de cateva luni refuz orice fata si refuz sa mai intru intr-o noua relatie.

| morningstar a răspuns:

In situatia asta, ascult Voltaj- Am sa trec si peste asta laughing glumesc, dar sa stii ca asa faceam. Asta e viata, nu putem pastra pentru noi orice relatie.

| GeorgeNGA a răspuns:

Asa si asa happy dar daca iesi mai mult in oras, muulta muzica (nu trista) ceva filme comedie/groaza + un prieten/prietena foarte buna totul o sa fie okwinking

| dubstep97 a răspuns:

Usor.

| misterios_1955 a răspuns:

Foarte greucrying

| Agent007K a răspuns:

Depinde! De obicei greu.:-J. Dar stie cine sa ma ajute sa trec peste si se rezolva.