| anonim_4396 a întrebat:

VOi cum v-ati dezvirginat? Cea mai frumoasa si cea mai detaliata primeste funda

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu deștele n priză

| dulcica1 a răspuns:

Din timp ce ai zis "v-ati" deja'i prostesc... actul in sine presupune dragoste si afectiune, faza ca ajung sa citesc comentarii gen : m-am jucat cu pixu si a curs o picatura de sange, e amoral! Daca sa trec direct la raspuns, a fost cu iubitul, a fost frumos, am fost puri amin2. ideea e ca la final m'au dat lacrimile, insa m-am abtinut, eram pe cale sa explodez. am rezistat! Ce sa zic? Daca esti sau nu virgina, alege cu cine sa o faci Frumos, din dragoste si nu din obligatie. Succes!

| Deyutza1039 a răspuns (pentru dulcica1):

Am zis "v-ati" dezvirginat adica tu si partenerul/partenera laughing

| Azµre a răspuns:

E cam personală întrebarea, pot spune simplu și ușor!

| Mikhtarian a răspuns:

Pai,ea in pat,eu cu animalul in mana, l-am introdus, a inceput sa urle, durere placere.
Sange pe perete, iubire.

| AlbertBreack15 a răspuns (pentru Mikhtarian):

Tare raspunsul, nota 10. laughing))