| Georgiana_Delia_1954 a întrebat:

Bună TPU, voiam să vă întreb ceva. Acum câteva zile verișoara mea și-a început viața sexuala, prietenul ei și-a dat drumul afară nu în ea, dar aceasta după ce și-a dat drumul i-a făcut oral. Menționez că nu i-a băgat-o deloc deloc în vagin, încă e virgină. Însă, mă gândesc că el era încă murdar pe mâine și a atins un pic vaginul, există șanse de a rămâne însărcinată? La cel mai bun răspuns, dau fundiță ☺️

Răspuns Câştigător
| BryBard a răspuns:

Ea nu mai e virgina,daca a intretinut relatii sexuale cu el,si nu conteaza daca si-a dar drumul sau nu, daca nu a fost facut protejat(cu prezervativ) Sunt sanse sa fi ramas insarcinata daca a fost in perioada fertila. Existra un lichid numit preejaculare, care nu se poate preciza precis cand apare pe timpul actului sexual, acesta contine spermatozoizi in cantitate mai mica, dar inca odata daca nu e in perioada fertila sansele sunt nule.

| Georgiana_Delia_1954 explică (pentru BryBard):

Mulțumesc frumos, eu ziceam că baiatul si-a dat drumul si pe mainile lui a ramas putin lichid, daca a atins o putin la vagin prin pantaloni, si aceasta era pe stop + absorbant, nu cred ca spermatozoizii au ajuns in vagin

| BryBard a răspuns (pentru Georgiana_Delia_1954):

Nu e imposibil, stai linistita.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu cati ani ai, dar intrebarea ta nu face sens, mai ales ca spui ca a atins-o prin pantaloni, iar ea era pe stop...

| mihai69 a răspuns:

Cam ciudat mod de a „începe viața sexuală", fără intromisiune. Acum, e greu de spus cât de virgină mai e vară-ta, însă dacă i-a ajuns spermă la intrarea în vagin și era în perioada fertilă, există risc de sarcină.

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei8887 a răspuns:

Poate sa stea linistita, nu are cum sa ramana insarcinata asa!