| MIAUmiau99 a întrebat:

Buna TPU vrea sa ma ajutati parintii mei s-au certat si mama il banuieste pe tata creca vor divorta va rog ajutati-ma spundumi cu pot sa ii impac dar va implor fara glume pentru ca nu glumesc.Va dau fundita vot ce vreti dar va implor ajutati-ma.

Mama mea a plecat de acasa raspus cat mai repede

Răspuns Câştigător
| Neimportant a răspuns:

Păi mama ta are motive să îl bănuiască? Dacă ai fi dat mai multe detalii. Dar poţi s-o suni pe mama ta şi să convoci o întâlnire. Le poţi explica că tu nu vrei să se despartă aşa uşor după atâţia ani de căsnicie şi dacă îl bănuieşte, tatăl tău ar fi frumos să îi explice cum stau lucrurile şi că aceste bănuieli sunt false. Încearcă să le zici că le stă bine împreună şi divorţul nu e chiar o cale bună şi nici o hotărâre prea reuşită.

3 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Cea mai buna metoda sa ii faci sa se impace : nu va impacati, va f#t in cur si plec de acasawinking

| mihaibrasov a răspuns:

Nu ai ce le face. Daca se vor impaca, oricum tot pentru tine o vor face.

| Lucian02 a răspuns:

Tipa la ei spune-le sa se impace sau adui pe amandoi acasa si incuiei

Sau spune-le ca tu ai de suferit din toata asta

Imi pare rau pentru tine sper sa se impace