| Whittyfluffy a întrebat:

cryingDaca parintii vostri s-ar desparti (nu divorta)unu sta intr-o parte si altu sta ca mine si nu vor sa mai auda de nimeni nici de propriul copil voi ce ati face in locul mewcryingcryingSi nu Tata e plecat nu mai vine si nu vrea sa auda de mine si mama cryingcryingNu-l intereseaza decat de afacerie lui idioate cryingcrying

Răspuns Câştigător
| zhenkyn a răspuns:

"Cred ca m-as sinucide", daca nu ai minte nu da astfel de sfaturi altora, Doamne fereste inca te vor asculta.
Ceea ce priveste intrebarea ta Whittyfluffy, nu te descuraja, totul o sa fie bine, sunt sigur ca la maturi asta e doar o perioada, nu asculta pe nimeni si fii sigura ca totul se va normaliza peste un timp scurt.

3 răspunsuri:
| Florin6326 a răspuns:

Pai nu prea ai ce sa faci, incearca totusi sa pastrezi o relatie buna cu ambii parinti.

| WTFuck a răspuns:

WOOW sincer cred ca as plange in fiecare zi povestea ta e tare tristaa eu imiiubesc foarte mult parintii si mai ales sa nu le pese de mine cred ca m-as sinucide nu as mai putea trai fara ei sincer puppy dog eyes Imi pare tare rau pentru tine dar stii cum se zice exista un Dumnezeu pentrufiecare si sigur ti se va intampla si ceva bun. Succes si mult noroc! happy

| zhenkyn a răspuns (pentru WTFuck):

"Cred ca m-as sinucide", daca nu ai minte nu da astfel de sfaturi altora, Doamne fereste inca te vor asculta.
Ceea ce priveste intrebarea ta Whittyfluffy, nu te descuraja, totul o sa fie bine, sunt sigur ca la maturi asta e doar o perioada, nu asculta pe nimeni si fii sigura ca totul se va normaliza peste un timp scurt.

| salutsuntandreea a răspuns:

Mas supara foarte tare si as face sa ma inteleaga toti.