| vescan4ever a întrebat:

vrea sa ma ajutati, sunt intr o perioada destul de dificila azi am aflat ca pe parcursul relatiei noastre iubita mea m a inselat, si si a batut joc de mine, intentia mea e sa ma despart de ea pentru k acum sufar foarte mult si nu cred ca as mai putea suporta o situatie similara, va rog dati-mi sfaturi, ce ar trebui sa fac sa uit de ea mai repede, sa mi o scot din minte dar si din suflet, va rog mult ajutati-ma, multumesc.

Răspuns Câştigător
| micutsa19 a răspuns:

Asa e are dreptate Aditu92 am fost si eu in situatia ta si am oferit a 2 sansa dar degeaba tot eu am regretat si sunt fata crede-ma ca stiu ce spun daca a facut-o odata o va face mereu odata ce are astfel de porniri...mai bine suferi acum, decat sa suferi mereu, las-o naibi fete nu sunt? fii serios nu se merita avem o viata nu 10 sa isi bata altii joc de sentimentele noastre, traieste-ti clipa
imi pare rau pentru tine, stiu cum e, dar sper sa treci cat mai repede pestehappy
baftawinking

4 răspunsuri:
| Demonull a răspuns:

Păi nu te-ai desparțit incă? Eu să aflu așa ceva nu numai ca m-aș despărți de ea dar. aș face-o sa regrete ziua in care m-a cunoscut big grin in fine ..pai du-te frate vezi de viața ta in continuare, fete sunt, timp ai, DA-I PAPUCII! ai și tu un orgoliu nu sta ca o muiere ce plânge pe marginea patului poate mai sunt alte 10 000 de fete care așteaptă sa te cunoască. sper că te -am ajutat! happy

| vescan4ever explică (pentru Demonull):

Mersi

| vescan4ever explică (pentru Demonull):

Mersi... sfaturile voastre chiar m au facut sa gandesc altfel, Multumesc, paste fericit

| Demonull a răspuns (pentru vescan4ever):

Mult noroc frate!

| micutsa19 a răspuns (pentru Demonull):

Asa e are dreptate Aditu92 am fost si eu in situatia ta si am oferit a 2 sansa dar degeaba tot eu am regretat si sunt fata crede-ma ca stiu ce spun daca a facut-o odata o va face mereu odata ce are astfel de porniri...mai bine suferi acum, decat sa suferi mereu, las-o naibi fete nu sunt? fii serios nu se merita avem o viata nu 10 sa isi bata altii joc de sentimentele noastre, traieste-ti clipa
imi pare rau pentru tine, stiu cum e, dar sper sa treci cat mai repede pestehappy
baftawinking