| SugarChocolate a întrebat:

Vreau sa aflu mai multe pareri de la mai multe personae in legatura cu French-kissul.L-am avut dar vreau sa stiu cum v-ati simtit voi.

2 răspunsuri:
| FrozEenSoul a răspuns:

Hehe... primul l-am avut pe la 13-14 ani... ce emotii, ce senzatie/sentiment. day dreaming. Stiu pare ciudat sa auzi asa ceva de la un baiat laughing. Faza e ca. emotia s-a dus cu timpul sigh

| Cameliacam122 a răspuns:

E un sentiment foarte palcut daca te simti atras puternic de acea persoana.Adica ideea de a face schimb de saliva si a simti limba celuilalt iti da fiori.Parca timpul se opreste in loc, de aceea inchidem si ochii sa simtim cat mai intens.