| Alina_Aniella_1970 a întrebat:

:* Vreau sa aud niste povesti frumoase de dragoste! Povestea care ma face sa plang in timp ce o citesc primeste funda!
Pupicii!

3 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

laughing)

| Alina_Aniella_1970 explică (pentru Alexandru0007):

Ce ti se pare amuzant? Am zis ceva asa de amuzant?

| xFaith a răspuns:

Iti spun eu povestea mea.

Pana sa il cunosc pe alesul inimii mele, mi-a placut foarte mult de un vecin de al meu ( 23 de ani, eu avand 18 ). A fost dragoste la prima vedere. Nu mancam din cauza lui, nu dormeam, seara ma gandeam numai la el, faceam tot posibilul sa ii atrag atentia si nu ratam nici o ocazie de a ramane lange el.
Dragostea asta pentru vecinul meu, a durat 7 luni de zile. Din cauza suferintei si a tacerii m`am apucat de fumat din cauza lui. In fine.
Eu cu prietenul meu m`am combinat la o petrecere. el atunci a iesit dintr-o relatie in care l-a distrus ( fosta lui prietena. statea cu el din cauza ca el avea bani si il folosea pentru cadouri, atentii etc ).
Din prima luna mi-a spus ca ma iubeste :X
Apoi... stateam pe mess si m-a bagat acel vecin in seama si cum vorbeam eu cu el. i-am marturisit ca mi-a placut mult de el. Si atunci m-a intrebat daca mai simt ceva pentru el si ca poate schimbam ceva. Si i-am spus ca nu mai simt nimc pentru el si ca ce-a a fost a fost.

Si nu regret! Am o relatie frumoasa de 1 an si o luna si il iubesc pe acest baiat cu toata fiinta mea :X