| OchiCaprui112 a întrebat:

Hmm... Povesti de dragostehee hee cine vrea sa isi spuna povestea de dragoste? >: cea mai interesanta primeste FUNDITA :X

Răspuns Câştigător
| gennosuke99 a răspuns:

Plan de dragoste in 8 pasi :
1.Ne intalnim "accidental"
2.Ma prefac ca o lovesc din greseala sau invers si o duc acasa... pe drum ne imprietenim
3. dupa cateva saptamani de vorbit ne placem intre noi.
4. suntem impreuna.
5. dragoste.
6.Sex.
7. Sida
8. Moarte

Dar merita tot laughing funda laughing

| An0nYmA a răspuns (pentru gennosuke99):

Asta este tarelaughinglaughing

| gennosuke99 a răspuns (pentru An0nYmA):

Deci funda? laughing

| OchiCaprui112 explică (pentru gennosuke99):

laughing) hai sa fie smug

7 răspunsuri:
| MaDeclarFan a răspuns:

Pai,cea recenta: prima data ne-am vazut afara si nu ne-am inteles deloc,ne ocoleam,ne ceratm, nu ne suportam, fiecare era cu gasca lui. Dupa cateva luni, el s-a interesat de id meu, am vb si dupa alte 2 luni am vazut ca ne intelegem, si acum suntem impreuna si suntem happy happy happy big grin :X Dar povestea ta, cum e? happy

| OchiCaprui112 explică (pentru MaDeclarFan):

A mea e mai lunga si complicata big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut mai multe povesti de dragoste, ia-ti un pix si o hartie si asculta

| KIDoOr a răspuns:

*peste 10 ani*
-tati tati cum ai cunoscut-o pe mami?
-ah, vezi tu, mama ta avea cele mai sexy poze de profil si pur si simplu nu m-am putut abtine sa n-o adaug in lista mea de prieteni.