| AnaMaria101 a întrebat:

Vreau sa luati intrebarea asta serios. Daca aveti chef de insulte, va irositi timpul.
Deci. Imi place de un baiat, dar nu stiu de ce, sunt timida sa ii spun, desi de obicei sunt tupeista.
Here comes the fun part: el stie ca imi place de cineva si nu pot sa ii spun ca il plac, si a inceput sa imi dea tot feluri de sfaturi gen " nu fi timida! Spune-i ca il placi si vezi ce se rezolva". Iar el nu are un crush momentan, adica a avut dar fata aceea i-a zis ca nu vrea relatie.
So. In caz ca si el ma place si vrea o relatie, ce fac? I mean. Ar fi pentru mine prima relatie, primul sarut insa nu stiu, parca mi-e frica, desi e baiatul perfect!
TPU, va rog, ce sa fac?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Baiatul tau perfect sau e prea mic, sau este putin mormoloc. Inca ii este frica de fapte marete, iar o relatie cu o fata, pentru el este inca prea mult. Chiar daca tu ai face primul pas, care este in genere contraindicat, nu ai face decat sa-l sperii si urmatoare zi vom citi aici intrebarea lui, cererea lui de ajutor, ca nu stie ce si sum sa faca.

| AnaMaria101 explică (pentru neutrino):

E cu un an mai mare decat mine si pana acum a mai avut relatii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai mai AnaMaria, ai mana rupta si-ti arde de relatii?

| AnaMaria101 explică (pentru anonim_4396):

Am avut mana rupta in iulie sau august straight face