| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU vreau sa ma ajutati cu ceva va rog frumos: Eu stau in banca cu baiatul pe care il plac si se comporta mereu frumos cu mine imi zice iubita ma i-a in brate etc si m-a vazut trista intr-o zi si m-a intrebare dc sunt suparata si nu m-a lasat in paca pana cand nu i-am zis! Si pana la la urma i-am zis " eu te plac... dar tu pe mine ma placi" si el mi-a zis "cat de cat " voi ce credeti ca ma place a si toti din clasa imi zic ca el ma place si ca se petrece ceva intre noi si vreau sa va mai intrebare : cumj pot sa ii zic ca vreau sa fiu cu el sau ce sa fac in situatia asta sa ma dau pe langa el sa il sarut din "greseala" va rog frumos un raspuns buna si repede primeste funda! help me!

4 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Doamne, dar in calduri mai sunteti. Daca esti asa disperata, sari la gatul lui ca o catea, sufoca-l si te potolesti.

| serendipity8300 a răspuns:

Daca ti-a zis cat de cat probabil e timid si a ales calea de mijloc pentru a vedea ce spui tu mai departe. ar fi frumos sa-l intrebi daca vrea sa fie cu tine daca tot ai avut curaj sa-i spui ca-l placi.

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

E timid si de aia a spus,,cat de cat,, in general baietii nu isi arata senimentele pe fata la o fata, se cred,, calcati in picioare,, asa ca cat de indragostiti ar fi nu vor sa isi arate 100% sentimentele.
Stai linistita ca te place, dar asa poate e firea lui mai retrasa happy

| mikidelikkk a răspuns:

Are ceva daca dupa ce mi-a zis "cat de cat" eu am plecat si nu l-am bagat inn seama? so fii suparat?