| Jessabell a întrebat:

Vreau sa-mi raspundeti la o intrebare din pura curozitate daca se poate!

Am in clasa o colega cam cu**a ( scuzati limbaju ), adica a fost timp de 6 luni cu un baiat din cate am ineles de la colegi, a iubito mult adica si acum sufera dupa ea. Si i-a dat papuci lui, din cauza la un barbat.
Faza este ca ea s-a combinat cu unu de 35 de ani, cand am auzit mi-a cazut fata, cica o aduce la scoala cu masina, ii cumpara cadouri si el cred ca are si familie.
Ea se lauda prin clasa cal iubeste ca are BMW si bani.

Astea de la mine din clasa sunt invidioase grav, numai cand aud cum vorbesc ma apuca rasul, si cand eram la toaleta scoli am auzit o faza gen : m-a facut fericita ii multumesc si mi-a dat si bani!

Ce inseamna asta?!
Ea are 16 ani ca mine.

19 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Asta inseamna ca si tu faci partea din grupul invidioaselor, recunoaste asta, eu nu va inteleg femeilor de unde atata ura, invidie frustrare fata de alte fete care o duc bine, si nu ma refer doar in cazul tau, ma refer in general

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Inseamnă că ea e curva satului.

| RAY a răspuns:

Daca baiatul a fost bolovan cine de vina? de cand e lumea se stie ca fata sta pentru banii iar barbatul pentru sex, fata a pus in aplicare asta, de ce o numesti asa, asa sunteti toate cam 100% din voi

| corbulalbrosu a răspuns:

Inseamna ca face sex cu barbatul respectiv, ca acela o satisface sexual, dar mai ales financiar.

| Emilian65 a răspuns:

Aceasta fata sta cu acel baiat(barbat) pentru ca-i face toate poftele(materiale si sexuale)

| Lawliet14 a răspuns:

Inseamna ca mai toata clasa e plina de curve, asta inseamna.

| grab a răspuns:

Nu inseamna neaparat ca e curva.
poate ca barbatul ala ii ofera ca nu a avut niciodata: protectie, confort, duritate si fermitate de om trecut prin viata. acuma, daca el avea Solenza, ea era mai putin cu**va in acceptiunea voastra? nu cred ca a obligat-o nimeni sa iasa cu un barbat cu 19 ani mai mare si nu o tine nimeni cu forta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu inteleg de ce iti pasa?! chiar atat de mult de doare, haha.
Crede-ma de cele mai mult eori c8rvele au celmai mare noroc in viata si sunt niste mame absolut geniale, vb la modul cel mai serios.
Atata timp cat vorbesti despre un lucru tiind sa cred ca nu iti pasa esti rautacioasa deloc geloasa, orgoliul feminin al tau spune multe. Tu poti spune ce vrei nu-mi schimbi parerea mai stiu o suta ca tine care se plang de binele altora.

| Jessabell explică (pentru anonim_4396):

Buna! Numi pasa absolut deloc de viata ei doar ca am fost curioasa sa vad si parerea altora in legatura cu asta.
Ok daca tu zici " curvele au cel mai mare noroc in viata" este parerea ta cam gresita sincer.
Nu poti niciodata in viata sa compari o femeie adevarata, cu o simpla cu*va care o gasesti la toate strazile! Barbati nu se uita la o femeie usuratica, doar aia prosti care nu sunt capabili sa-si caute o femeie care se respecta. Sa distrugi viata unei famili ca te bagi tu ca musca in fasole, este mare pacat si Dumnezeu este sus si vede tot!

O seara buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca e o zdreanta de om materialista mai pe scurt e o curva are 16 ani si s-a combinat cu unu de 35? Pentru ce in afara de bani? Iubire? Nu cred deci cum am spus e curva

Răspuns utilizator avertizat
| MidnightR a răspuns:

Deci daca asta nu este o gluma atunci e grav laughing
Inseamna ca ai de-a face cu o proasta materialista. Daca de la 16 ani are asemenea apucaturi, mai tarziu doamne fereste.In cel mai prost caz, ala o *** dupa care o lasa, aia baga motiv ca e minora si ca el a violat-o, il stoarce de bani prin procese, iese scandal mare blah blah.Sau eventual vine nevasta aluia, o bate de-o rupe si dupa o sa vina cu bandaje pe fata la scoala.

| Jessabell explică (pentru MidnightR):

Sincer si eu prima data am crezut ca este o gluma adica cine s-ar combina cu unu de 35 ani cand tu ai 16 ani laughing dar din cate am inteles si am vazut chiar nu este. E cam pitipoanca deci la ea nu este problema a spus odata ca vrea sa-si vinda virginitatea pe net.
Oricum o las in plata ei nici macar nu prea vorbesc cu ea deci mai bine laughing

| TPUuser199 a răspuns:

Nu iti face concurenta, stai linistita... daca ma uit prin intrebarile tale.

| Raskolnikow a răspuns:

Mda trist, ce sa spun depinde numai de voi ceea ce veti face in continuare, eu unul ca sfat va spun caci am 31 de ani si sunt singur dar nu as fi de acord cu asa ceva si nu o spun din ipocrizie dar nu voi niciodata atat de disperat incat sa comit astfel de gesturi tipul respectiv este un nenorocit ma refer la cel cu BMW si niscaiva banuti in buzunar pe o perioada scurta de timp 35 de ani cu o fata de 16 ani e cam trasa de par treaba, pacat de baiat dar sa treaca peste eventual consoleaza-l si tu cu o vorba blanda happy

| Irina36 a răspuns:

Inseamna ca a prostito ala, nu neaparat ca e c*rva, dar e faza ca ea e naiva e la varsta aia in care inca nu stie ce vrea de la viata si ce e bine pentru ea. E clar ca ala nu vrea un viitor cu ea, si ca e ceva pe moment.

| CatalinaAdela a răspuns:

Ea ii da p***a el ii da bani iar relatia merge super laughing

| Anamariagroza1234 a răspuns:

În primul rând e cam mică pentru un iubit de 35 de ani, nu cred că ea îl iubeşte cu adevărat, îl iubeşte doar pentru bani şi mai credcă dacă vor afla părinţii ei o vor certa foarte rău. Cum ai mai spus, este minoră şi chiar dacă are 16 ani, asta nu înseamnă că poate avea un iubit major.Şi dacă bărbatul acela vrea să îşi bată joc de ea?