| Chachi913 a întrebat:

happy vreau sa spun ca relația noastră a evoluat Este referitoare la băiatul pe care îl plac Faza e ca parca si el a început sa ma placa mai mult Dar totul a început de sâmbăta Cand eram beata rolling on the floor si el era oleaca Ametit Si am început sa ne sarutam, Dar după in seara aia am spus si eu si el ca ar fi mai bine sa uitam. puppy dog eyes da nu pot devil Acum vad ca de la toată întâmplarea asta vb altfel cu mine >: ma refer la faptul ca vorbește parca mai dulce puppy dog eyes imi vorbește mai dragut de at înainte Aseară pe mess am început sa facem aman2 emoticoale astea :* love struck laughing acum nu stiu ce sa cred Oare el chiar ma place Imi pot da seama. Ca de fiecare data daca se ia cineva de mine se baga sau vine si ma gadila sau imi zâmbeste Chiar as vrea sa fiu cu el puppy dog eyes voi ce spunetiiiiiii?

Răspuns Câştigător
| MariiiaR a răspuns:

Ideea e ca daca dupa seara aia a inceput sa fie alfel inseamna ca e ceva, si poate nu e degeaba, vorbeste cu el cel putin si.ia-l mai pe ocolite, merge in totdeauna!

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pai vorbeste cu el, baiatul te place

| Adry05 a răspuns:

Spune-i că-l placi, mie mi se pare că şi lui îi place, rămâne de văzut.