| OmuFitos a întrebat:

vreau sa stiu cum sa cuceresc o fata. Suntem colegi si stam in aceeasi banca. Tin sa precizez ca nu is asa frumos ca baiat.

Răspuns Câştigător
| Madesz a răspuns:

Fitosule happy laughing, în primul rând, nu mai zi asta despre tine! Fii tu însuți, discuta cu ea despre teme, apoi despre școală, despre colegi, ce parere are despre tine, chestii. Hai baftă!

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Tu, nebunule

| corbulalbrosu a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci se rezuma la ceva extrem de simplu, o privesti in ochi, cat mai natural si o intrebi in mod direct fara ezitare daca are sentimente fata de tine si daca accepta sa deveniti prieteni. De asemenea adreseaza-i propunerea de a va intalni doar voi 2 in vederea unei plimbari cu scopul initial de a va cunoaste mai temeinic, indeaproape. In caz contrar ti-o ia de langa tine altul mai tupeist inainte de a-ti da seama. In functie de raspunsul primit iti vei da seama fara echivoc care sunt sentimentele ei reale fata de persoana ta. Si nu uita, cu rusinea mori de foame, cu adevarul in mana si cu penisul in pantaloni. Deci indemnul este doar unul singur; actioneaza deoarece oricare va fi raspunsul pecare il vei primi, vei fi in castig. Succes.

| ToKen a răspuns:

Sfoara

| Madesz a răspuns:

Yupy, mersi mult de coroană! happy

| Madesz a răspuns:

Fundă* ( brainly-ul asta laughing laughing )

| vasivasy a răspuns:

Bai daca nici tu nu te consideri ca esti frumos atunci ce ar trebui sa creada colega de banca... putina incredere in tine siguranta...