| Briannaa12 a întrebat:

Bună, TPU! Vreau sa știu de la bărbați care au fost cele mai ingenioase strategii prin care au înșelat? La ce ore se vedeau cu amanta, ce replici ii dădeau partenerei, cum ascundeau dovezile tip mesaje... Etc. Ma interesează nu pentru ca vreau sa înșel, ci pentru că vreau să văd cum mi-as putea prinde partenerul (când să fiu atenta la el, pe unde sa caut...). Dau fundă pentru un răspuns pertinent, serios, util și detaliat.

8 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Cel mai usor iti dai seama ce sanse ai sa fii inselata daca dicuti cu el despre situatia altui barbat care inseala, sa afli ce convingeri are in privinta fidelitatii.Nu inseala cei care cred adevarul si anume ca suntem capabili si e bine sa nu inselam, ca acesta e planul Creatorului pentru o familie fericita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte simplu pentru un bărbat să înșele dacă o face în timpul când nevasta știe că e la muncă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai scrie niciodată într-o intrebare serioasă - Dau fundă - că pare că ești una de 15 ani îndrăgostită de profesorul de la școală.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi că o să recunoască vreo unul? laughing

| Together a răspuns:

De ce e atat de grav pentru tine daca face sex cu alta? Crezi ca te-ar placea mai putin din cauza asta?

Cand ai experienta stii ce optiuni de sex si de relatii sunt, si daca te are aproape o face pentru ca te place, nu pentru ca il fortezi sa nu incerce altceva.

Crezi ca te place atat de mult incat sa stea sa se prefaca tot timpul ca nu umbla cu altele, de frica sa nu te piarda? El este la fel, ar fi asa grav pentru el daca tu ai avea o aventura?

| CatalinMihai1989 a răspuns:

- 2 telefoane in posesia lui;
- 2 cartele la un telefon;
- contacte care-ti par dubioase ( nu-l intreba, ci intra pe WhatsApp-ul lui si vezi DACA exista conversatii sau poza cu ea la profil);
- mereu ia telefonul cu el;
- telefonul pus pe silentios mereu;
- mesaje non-stop;
Cel putin asa as proceda eu?
Sunt barbat cuminte!

| Briannaa12 explică (pentru CatalinMihai1989):

În sfârșit cineva care nu a fost pe lângă subiect. Merci.

| CatalinMihai1989 a răspuns (pentru Briannaa12):

Nicio problema!