| Marjanovic_Alexandru_1998 a întrebat:

Buna TPU
Vreau sa va cer parerea; oare ar trebui sa ma ingrijorez daca am marimea in pantaloni 14-15 cm? Ar trebui sa fiu ingrijorat?
De curand mi-a spus iubita ca vrea sa avansam in relatie si sa facem dragoste sa facem totul impreuna. Oare pot sa-i satisfac placerile?

Răspuns Câştigător
| L1feDRAIN a răspuns:

Lungimea normala a penisului este intre 10 si 20 cm... sa tii minte asta!
Daca e prea mic, nu o sa iti satisfaci partenera, iar daca e prea lung nici nu o sa incapa in vagin, sau cu dureri si lacrimi o sa incapa prin minune, vaginul are 8cm cind e mai mare de atat penisul, atunci partenera e satisfacuta, dar nici chiar 20cm.e exagerant deja.

Da, lungimea ta e normala.
Zi mersi ca m-am abtinut sa nu scriu un raspuns jignitor ca ma irita asa intrebari. am mai vazut si 17cm si 12 si 15 si 18. deja m-am saturat. in fine.

Zi mersi si pa.

| Marjanovic_Alexandru_1998 explică (pentru L1feDRAIN):

Mersi happy pa paa

| L1feDRAIN a răspuns (pentru Marjanovic_Alexandru_1998):

Cu placere...si tutusi.
De ce iti vaci griji de asa ceva?
Te-a speriat cineva ca nu o sa ai copii sau ce?
In fine, acum stii raspunsul, pa.

9 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Nu.În două luni o vrea în 3. Poţi asta? Trăieşte-ţi viaţa, nu te complica.

| Astaeparereamea a răspuns:

Nu conteaza marimea, sa stii ce sa o folosesti conteazawinking

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

N-ai de ce sa te ingrijorezi, ai dimensiune ok.
Lasa complexele si incearca sa faci treaba buna! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca te ingrijorezi, ce se va intampla? O data cu ingrijorarea va creste si maimuta sau cum?

| Negoiu a răspuns:

Ai mărimea normală!
Bineînţeles că poţi!

| Leo1993 a răspuns:

Da ar trebui sa fi foarte ingrjorat, daca nu o ai de minim 20 cm nu faci nimic

| Marjanovic_Alexandru_1998 explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri!
dar totusi mi se pare aberant raspunsul tau Leo 1993... in fine, o sa va urmez sfaturile, multumesc din nou!