| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va întreb ceva, am făcut sex prima data cu un baiat cam 2-3 ori și nu mi-a curs sange, el a crezut ca am mai făcut sex, de fapt ca n-am făcut. După am făcut cu altul tot spune la fel. Doi baietii aveau 17-18 ani de aia și sa nu mai fac sex. Acum am iubit are 24 ani și m-a întrebat dacă am făcut sex sau nu, i-am spus ca nu am făcut sex, stiu l-am mințit.
Prietenii mei mi-au spus multe motive de ce nu am sângerat, mi-au spus ca poate am patit ceva când eram mica or ăla baiat are penis mai micut de aia nu m-a dezvirginat încă, etc. Voi ce parere aveți? Trebuie sa-i zic ca am făcut sex dar nu mi-a curs sange sau? Sa nu ii spun?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu are niciun rost sa-i descrii trecutul tau amoros fiindca ulterior ar putea deveni motivul unor posibile reprosari.
In cazul in care isi va da seama ca vaginul tau este mult mai larg decat ar fi normal sa fie in cazul unei virgine, ii spui/explici ca de multa vreme practici masturbarea intravaginala a ''pasaricii'' tale si din acest motiv diametrul canalului vaginal este putin mai... largit. Aceasta minciuna in privinta vaginului tau, absolut nimeni nu o poate combate sau sa o contrazica vreodata. Multa sanatate!

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar... legat de prima faza, este clar, ai facut inainte asta, acum tine doar daca vrei sa ii zici sau nu, nu ca nu a curs sange sau alte lucruri.

Daca nu vrei, nu ii zici.

| Emilian65 a răspuns:

Nu ii spune. Lasa-l pe el sa descopere daca ai facut sau nu sex cu altul.

| NotNamed a răspuns:

Parerea mea e ca tu cu toti cei care ai luat contact verbal despre treaba asta sunteti niste dezinformati. Himenul femeii, care in poveștile babesti ar reprezenta virginitatea si e musai sa se rupa, este doar o membrana care are alte scopuri bine definite iar ruperea ei intr.un contact sexual este doar o accidentare. Himenul poate diferii de la femeie la femeie. La unele poate fi mai strans, vorbind in termeni pe intelesul tuturor, sau mai lasat si atunci iti poti da seama usor care se va rupe si care nu. Virginitatea nu este direct proporțională cu acel himen. Virginitatea este de natura psihica si religioasa. Ea reprezinta primul contact vaginal cu un penis real si se poate definii doar prin vorbe nu trasaturi fizice.

| Anonimboy17year a răspuns:

O sa patesti si cu asta cum ai patit si cu anteriori, trebuie sa-i spui adevarul daca consideri ca ai o relatie serioasa cu el, daca ati vorbit 2 zile si i.ai spus asta, chiar n.are rost sa te stresezi...

| Stegman a răspuns:

NU II SPUNE. Trecutul e al tau si cam atat. O sa te ia de curva si te v a jicni ca nu i ai spus dinainte. Nu trebuie sa l intereseze ce ai facut tu inainte si punct.