| BaiatulAnonim1234 a întrebat:

Eu am fost cu o fata, am placut-o si iubit-o foarte mult. Iar acum ea m-a tradat si m-a mintit. Acum eram afara si eu m-am intalnit cu o fata care am fost impreuna inaintea celei care m-a tradat. Eu i-am spus lui fata care m-a mintit ca am fost cu acea fata si ca am placut-o. Ea s-a dus si a intrebat-o, dar eu ma intreb de ce a intrebat-o? A fost geloasa?

Răspuns Câştigător
| roxkiss a răspuns:

E f f sofisticat ce ai yis,, am citic cu tentie si am inteles ..deci posibil ca da ..sau poate pursisimplu i fost interesant sa afle...

1 răspuns:
| Hevnoraak a răspuns:

Posibil să fi fost curioasă dar mai mult cred că era foarte geloasă.