| anonim_4396 a întrebat:

Am folosit un băiat și l-am mai și mințit,că eu am pe altcineva adică că și cum vorbeam ca prieteni,dar era verisoara mea acolo.
Și el și a dat seama după mult timp,a suferit după mine eram prieteni îl țineam in friendzone,și iubire el credea că ne iubim,l-am și blocat pe insta de multe ori și îi am spus că,mi s-a spart contul doar lui îi am dat block.
La alții doar ștergere
Și încă o chestie
Verisoara mea mai mica ii a spus că nu l-am iubit niciodată,și ma întrebat dacă așa e,aveam grup pe Insta și era și ea cu contul ei și eu cu al meu și eu nu răspundeam nimic, dar când zicea că mă iubește,ziceam și eu
L-am mai și mințit că am nevoie de timp sa îmi revin de multe probleme,și îi am zis că dacă e sa revin voi revenii, a zis că mă așteaptă a făcut-o și după îl blocam iar făcea alte conturi și am spus că nu l-am blocat
Acum in schimb numai vrea sa audă de mine și a spus că sa ajung la produs in Italia (am 18 acum)
El 20
Asta a fost tot.
Și când verișoara mea îl înjura,o lăsam să, îl înjure.

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Aa, deci tu esti Adina? :))

https://www.tpu.ro/......ar-mi-a_2/

| Simpatic a răspuns (pentru dullcat):

Si astia isi fac conturi pe TPU ca sa puna intrebari separat crezi? sau e aceeasi persoana si sufera de dubla personalitate precum Norman Bates din psycho lui Hitchcock?winking

| dullcat a răspuns (pentru Simpatic):

Clar e la misto, de aceea nici nu m-am mai obosit sa scriu romane. Vad ca a si sters ulterior. Apoi, macar Norman Bates nu parea asa certat cu limba materna cum sunt,, cei doi''.laughing

| Simpatic a răspuns (pentru dullcat):

winking

13 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Ce e? Ia legatura cu prietenul tau din postare, ca face spam la greu pentru tine. laughing

| dullcat a răspuns:

Not my problem.Cand faci din astea, de obicei le primesti inapoi de la karma, so prepare. laughing

| relian a răspuns:

Pune mina pe o carte mai bine, ai 18 ani si esti praf la modul cum te exprimi, spui ca esti tiganca, ori cine stie ce arab venit prin RO si acu o invatat si el sa vorbeasca.

Vorba cuiva, dupa toata povestea asta f greu de citit, pentru ca exprimarea e jalnica, pana la urma ce ai vrut sa stii, ori sa intrebi?

| johnnny123 a răspuns:

Și după toată povestea asta greu de citit, care-i întrebarea?

| johnnny123 a răspuns:

Să fii sănătoasă. Dacă l-ai folosit, l-ai mințit și l-ai ignorat, de ce să te mai vrea?

| Hyperion7 a răspuns:

Da, recomand un psihiatru
Bafta!

| cfrtobias a răspuns:

Meriti sa ajungi la Italiawinking asa patesc barbatii (baietii) seriosi

| carevaescu a răspuns:

Actiunile au consecinte. Minciuna este deplorabilă. A te folosi de un om esre deplorabil. Fii mai atenta pe viitor. Încearcă cat mai mult sa nu rănești oamenii.

| Motisor a răspuns:

Îmi pare rău să aud că ai avut o experiență complicată în relația cu acel băiat. Relațiile bazate pe încredere și sinceritate sunt esențiale. Este important să ne asumăm responsabilitatea pentru acțiunile noastre și să fim conștienți de impactul pe care îl avem asupra celorlalți. Dacă simți că este posibil, ar putea fi benefic să discuți deschis cu el, să îți exprimi regretul și să încerci să clarifici situația. Înțelegerea și comunicarea sinceră pot ajuta la repararea relațiilor.

| Koria8219 a răspuns:

Si? Noi ce trebuie sa facem?