| andra2000andra a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva foarte important. Ce inseamna cand visezi ca baiatul la care ti foarte mult pateste ceva rau.De exemplu : Sa fie calcat de o masina. Ce inseamna? Aproape in fiecare seara visez ca peteste ceva rau si in fiecare seara se inrautateste mai mult. Ce inseamna? Va rog raspundeti-mi repede daca stiti.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca este ferit de necazuri, de moarte.Asta nu inseamna ca nu trebuie sa se feresca de masini, in cazul de fata.Pe viitor,te rog sa respecti categoria, dovedind astfel, respect pentru tine si pentru ceilalti utilizatori.Numai bine.

| andra2000andra explică (pentru anonim_4396):

Ok scuze ca am gresit categoria dar aici sunt mai multi utilizatori si aveam nevoie de raspuns urgent.Si mersii de raspuns. Sper sa fie si adevaratkissbig grinbig grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru andra2000andra):

Eu nu mint niciodata, eu spun ce simt, nu ce mi se impune.Numai bine.

7 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Daca il visezi calcat de masina, o sa ajunga fotbalist (vezi Christian Eriksen). daca il vezi calcat de tramvai, o sa ajunga antrenor de echipa de fotbal (vezi Mircea Lucescu). deci nu-i bai! ideea e sa nu-l visezi lovit de avion, meteorit, ozn etc. atunci e nasol!

Răspuns utilizator avertizat
| Balea_Alina_1996 a răspuns:

Înseamnă că trebuie să nu te mai gândeşti la el şi la necazuri atât de mult, visele îţi spun ce trebuie să faci sau ce nu trebuie să faci ca să fi mai relaxată. Te uiţi la Dr. Oz?

| andra2000andra explică (pentru Balea_Alina_1996):

Nu ma uit la Dr OZ dce?laughing

| Balea_Alina_1996 a răspuns (pentru andra2000andra):

La Dr.Oz în emisiune s-a vorbit şi încă se vorbeşte foarte mult despre vise şi din ce cauză le avem. Şi se vorbeşte şi despre boli, este interesant pentru că aflii ceva nou şi poate poţi prevenii unele boli. Îţi recomand, este pe canalul Euforia.