| A_7153 a întrebat:

ce inseamna daca il visezi in fiecare seara pe baiatul pe care il iubesti? il visez in fiecare seara si kateodata ii vad doar privirea crying ce inseamna?
[eu nu l-am mai cautat, da ma gandesc toata ziua la el]

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Inseamna ca ti-ai dori sa fie langa tine. E clar ca nu poti merge mai departe. Insisti sa ramai pe loc. Nu e bine deloc.

| Atotstiutorul a răspuns:

Inseamna ca o sa te intample ceva rau cu el, e un semn divin.

| A_7153 explică:

Mda. am 15 ani big grin

| A_7153 explică:

Dc nu e bine?crying

| aly1alyca a răspuns:

Si mie mi se intampla inseamna ca stie ca il placi

| D.D. a răspuns:

Inseamna iubito ca esti indragostita, inconstientul iti spune asta prin intermediul viselor... ti-as da unele sfaturi insa nu pot sa risc din cauza ca nu-ti stiu varsta