| lovelyangel96 a întrebat:

vreau sa va intreb ceva, in special pe baieti. Daca un baiat pe care in cunosc de cand aveam 5 ani si care e cel mai bun prieten al fratelui meu, intr-un moment in care ramanem singuri si altul in care jucam 7 minute in rai, ma saruta vreo 2 minute, dupa care il intreb daca ma place sau daca ma saruta doar pentru distractie si el imi raspunde spunandu-mi ca " Cate un pic din fiecare" ...eu ce ar trebui sa cred?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Baiatul sigur nu te minte. Tu ai saruta un baiat pe care nu-l placi deloc?

| Azµre a răspuns:

Că își bate joc de tine.

| Cristiann25 a răspuns:

Nu stiu sigur te place! Si eu am o prietena care o cunosc de la 2 ani si suntem cam nedespartiti! Nu m-am simtit si nu ma simt deloc atras deloc de ea! Imi este ca o sora si atata tot! Asa ca mai mult cred ca te-a sarutat de distractie...

| Kamikaze57 a răspuns:

Nu pot spune ca te iubeste. insa sunt sigur ca se simte atras de tine si te place.
pup :*