| vyvy32 a întrebat:

Am si eu o intrebare mai "ciudata " sa zicem big grin! Imi place de un baiat si lui ii place de mine. Intr-o zi eram in parc cu o prietena, el mai era cu un baiat si a venit la mine sa m-a intrebat daca ii dau numarul meu de telefon. Si eu am zis ca nu dau numarul meu la cei care ii cunosc de 2 minute straight face. El a mai insistat in ziua respectiva si eu nu i l-am dat x_x. Noi in fata blocului avem teren de footbal dar ne jucam handbal si au venit mai multi baieti si fete printre care si el puppy dog eyes. Nu am vorbit cu el. I-am zis doar " ciao "! El m-a intrebat daca imi mai amintesc de el si eu am zis da. Mi-a zambit si mereu cand ne vedem imi zambeste. Il ador! Dar nu stiu cum sa fac sa ma combin cu el :X. Ma puteti ajuta cu niste sfaturi? Eu sunt mai timida de fel, el este mai intraznet, i-as spune ceea ce simt pentru el, dar nici o data nu ramanem doar noi doi singuri puppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
| selysol a răspuns:

Pai data viitoare cand va intalniti ii spui valentin m-am hotarat sa iti dau numarul meu si il dai ai specificat in intrebare ca el i-a cerut primul numarul si tu nu i l-ai dat da-il cand va intalniti

6 răspunsuri:
| Lucinca a răspuns:

Roago pe prietena ta sa te ajutelaughing

| selysol a răspuns:

Salut eu as zice ca urmatoarea data cand va vedeti sa ii dai numarul tau de telefon si il ceri si tu pe al lui din cate ai zis tu si el te place. suna-l si propune-i sa iesiti in parc, la inghetata la suc la o plimbare fara jena daca vrei sa fi numai tu si cu el asa o sa va mai cunoasteti si cine stie poate va si combinatiwinking lasa rusinea deoparte ca nu te mananca;happy sper ca te-am ajutathappy bafta

| vyvy32 explică (pentru selysol):

Pai si cum sa fac? thinking ma duc asa la el. valentin da-mi si mie numarul tau? blushing... sunt fffff timida blushing

| selysol a răspuns (pentru vyvy32):

Pai data viitoare cand va intalniti ii spui valentin m-am hotarat sa iti dau numarul meu si il dai ai specificat in intrebare ca el i-a cerut primul numarul si tu nu i l-ai dat da-il cand va intalniti

| oNNeRuNN a răspuns:

Pai dai numarul tau de telefon si messu si puteti vorbi acolo sau sa te intalnesti cu el la tine acasa sau intru-n parchappy

| vyvy32 explică:

Am uitat funda + vot :X

| georgiana0099 a răspuns:

Eu iti pot raspunde un felul urmator : Daca iti zambeste e un semn anume pe care vrea sa til transmita, daca iar place de tine tiar zice din prima ca te iubeste si tear intreba daca vrei sa fii cu el, dar daca vrei sa te placa si mai mult dezgheatate si cerei o intalnire romantica daca el e asa de tampit si atunci actioneaza cum vrei pentru ca sunteti singuri. sper ca ti-am fost de folos. succes! funda te rog